DAJ CYNK

myPhone będzie sprzedawał tanie tablety

06.06.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3020

Ważne 0

0

myPhone planuje wypuścić na rynek serię tabletów opartych o Androida 4.0 pod marką myTAB. Na rynku powinny pojawić się na przełomie III i IV kwartału.

myPhone planuje wypuścić na rynek serię tabletów opartych o Androida 4.0 pod marką myTAB. Na rynku powinny pojawić się na przełomie III i IV kwartału.

Wyposażone będą w procesory z taktowaniem od 1 do 1,5 GHz, do 32 GB pamięci i złącze HDMI. Różnić się będą głównie wielkością pojemnościowego wyświetlacza.

Podobnie jak telefony, tak i tablety mają cechować się niską ceną, która w zależności od modelu ma kształtować się od 300 zł za najprostszy do, jak napisano w komunikacie, znacząco poniżej 1000 zł za najbardziej zaawansowany.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~hantek
0

2012-07-05 16:54:32

najdroższy za 899 zł, najtańszy za 399 zł.

Odpowiedz

14. ~hens
0

2012-06-08 09:35:55

@3 Freg To z cyklu "przecież napisane jest" A jak jest napisane że obsługa w wielu językach, to znaczy że nie znajdziesz tam j.polskiego. Ot co.

Odpowiedz

13. ~qutafonowiPOlecam
0

2012-06-07 13:00:31

ramka Qutafonie jest potrzebna abyś miał za co sie trzymać. Ja mam już qutqfona od Biedronk za 349 zł , oops Tableta mam 7" i bardzo dobrze działą wszystko a jedynie mankament taki że pogadać da się tylko na Skypie gdyż brakuje modemu 3G który jest nowoczesny i działa doskonale ale mam tę doskonałość na razie w modemie do laptopa.

Odpowiedz

12. kutaphone
0

2012-06-06 19:09:03

niestety, choc cena bedzie swietna, pewnie dzialanie i parametry tez, to zaloze sie ze tandetny wyglad pozostanie, a kazdy choc troche jest esteta... :/ dla mnie grubosc ramki tabletu powyzej 0,8mm go poprostu skresla (dla mnie podkreslam)

Odpowiedz

11. kwistas
0

2012-06-06 17:47:08

Na razie nie ma co się spieszyć z kupnem tabletu, aktualnie Windows 8 zapowiada się na tabletach lepiej niż Android.

Odpowiedz

10. ~MST
0

2012-06-06 16:51:41

@9 Nie spinaj o bzdury. MyPhone = chińska robocizna + polska cena. Te stare myphony były cenowo zawyżone więc tu pewnie podobnie a i cudu technologicznego też niema się co spodziewać.

Odpowiedz

9. ~
0

2012-06-06 14:13:43

Jeżeli ten podstawowy tablet będzie w miarę, to może być ciekawie. 8- ciebie hotelarz i tak by nie było stać na tego myTAB wiec się nie odzywaj.

Odpowiedz

8. ~
-1

2012-06-06 13:53:31

myPhone - dziekuje , postoje.

Odpowiedz

7. ~Longman
0

2012-06-06 13:46:15

Jeśli to będzie na przełomie III i IV kwartału to obawiam się, że to nie będzie żaden cymes. Już dziś za 400 złotych można dostać tablet w podobnej konfiguracji (NTT A72B w MMhttp://www.tabletowo.pl/2012/05/29/tablet-ntt-a72b-w-rekach-ta bletowo-pl ) za 400. A postęp w "tabletkach" jest wprost szalony i rynek w miejscu stać nie będzie. Wystarczy przypomnieć sobie tablet "biedronkowy" A73 - wtedy rewelacja, ustawiały się kolejki a dziś w tej cenie nie stanowiłby żadnej atrakcji.

Odpowiedz

5. ~mobile4you
0

2012-06-06 13:41:23

Jaka cena taka jakość.

Odpowiedz

0

2012-06-06 13:38:40

Ciekawe czy podobnie jak w telefonach będą miały 2 sloty na kartę SIM?

Odpowiedz

3. freq
0

2012-06-06 13:32:10

@1-przeciez napisane jest : "znacząco poniżej 1000 zł za najbardziej zaawansowany(!!)". pozdrawiam

Odpowiedz

2. ~paolo
0

2012-06-06 13:29:44

mam telefon myphone - REWELACJA! jeśli tablety będą tak8ie same to naprawdę będzie to hit na rynku dla niezbyt wymagająceych a ceniących cene użytkowników!

Odpowiedz

1. ~o
1

2012-06-06 13:27:23

modem 3g lub choć EGDE to będzie mieć?

Odpowiedz