DAJ CYNK

mBank mobile: swobodna migracja między taryfami

16.03.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3206

Ważne 0

0

mBank mobile umożliwił swoim klientom swobodną migrację pomiędzy taryfą standardową, a promocyjną ze stawką 19 gr za minutę połączenia. Przejście na taryfę promocyjną jest płatne.

mBank mobile umożliwił swoim klientom swobodną migrację pomiędzy taryfą standardową, a promocyjną ze stawką 19 gr za minutę połączenia. Przejście na taryfę promocyjną jest płatne.

Dotychczas abonenci mBank mobile mogli dokonać wyłącznie jednej zmiany taryfy z warunków promocyjnych na warunki standardowe, a ich decyzja o wyborze odpowiedniej taryfy była ostateczna. Dzięki nowo wprowadzonemu udogodnieniu, abonenci mogą swobodnie zmieniać taryfę na najbardziej dopasowaną do ich potrzeb. Możliwe jest dokonanie dowolnej liczby zmian, zarówno z warunków standardowych na promocyjne, jak i z promocyjnych na standardowe.

Zmiany taryfy można dokonać samodzielnie poprzez wybranie na klawiaturze telefonu krótkiego kodu *147*55# i zatwierdzenie go przyciskiem połącz.

Koszt zmiany taryfy standardowej (27 gr/min) na promocyjną wynosi 10 zł, usługa jest bezpłatna w przypadku dokonania zmiany z taryfy promocyjnej na standardową.

Źródło tekstu: mBank mobile

Komentarze
Zaloguj się
17. ~16
0

2011-06-01 22:12:43

to wtedy się przeniesiesz

Odpowiedz

16. ~
0

2011-05-29 13:45:36

no właśnie tylko do stycznia, nie ma co ryzykować, nie wiwdomo co będzie pózniej mogą dac nawt 1zł/min i co wtedy?

Odpowiedz

15. ~
0

2011-05-29 13:07:52

taryfa 19gr zostanie przedluzona do stycznia 2012r.

Odpowiedz

14. ~
0

2011-05-28 17:07:08

taryfa 19gr gdyby miala tansze sms tj 3-5gr to bylaby idealna dla mnie

Odpowiedz

13. ~pew
1

2011-03-17 11:37:51

Dla mniejszego biznesu, ew. jako forma prepaid dla pracowników średniego biznesu oferta Mbanku jest moim zdaniem dobra. Korporacje i tak mają swoje dedykowane oferty, zresztą wyobrażacie sobie zarządzającego flotą np. 1000 numerów z czego połowa to prepaid? Pakiet 50 MB do takich aplikacji jak Opera Mini, czy mobilne GG w zupełności wystarcza. Ceny rozmów i smsów przystępne. Odnośnie oferty Mbanku, mam wrażenie, że platforma Plusa ogranicza możliwości technicznie aktywacji pewnych usług.

Odpowiedz

12. ~
1

2011-03-17 09:33:46

Jelsli czytaja nas ludzie z mbank mobile to zwracamy sie z prosba o wlaczenie pakietow 5zl/100MB i dziekujemy za oferte 19gr ^_^

Odpowiedz

11. ~meme
1

2011-03-17 00:33:42

Może i fajnie 19gr ale generalnie oferta pod nazwą ''dla biznesu'' to jakaś porażka, brak przekierowań, brak połączeń konferencyjnych, tylko 50MB internet free ale bez opcji dokupienia pakietu, a w taryfie 27gr maksymalnie 3 pakiety można dokupić po 100MB (raptem 300MB)... chyba tylko ''wery smol-biznes'' łyknie taką ofertę :)

Odpowiedz

9. ~
1

2011-03-16 14:58:08

Ja mam taryfę Standardową mBank i jestem z niej BARDZO zadwolony;-) 27gr/min do Wszystkich to dobra stawka... Co miesiąc mam za FREE pakiet 20mb internetu. A 100mb za 5pln to Naprawdę Dobra oferta;-) Naliczanie z dokładnością do 1kb, więc świetnie:-) Ja mam też 3 konta w mBanku. mBank i mBank Mobile są Najlepsi;-)

Odpowiedz

8. ~
2

2011-03-16 13:52:12

Taryfa 19gr to jest od samego początku tylko promocja więc dlatego jest 10zł a w drugą strone nic. Mogli by połączyć profile bo w tym 19gr nie da się dokupić internetu. Nie mają przekierowań na inny numer i niestety nawet nie biore pod uwagę przeprowadzke.

Odpowiedz

7. ~
1

2011-03-16 13:50:19

Niech dadzą pakiety 100mb za 5zł w taryfie 19gr/min to będzie ok. /Kwistas

Odpowiedz

6. ~radeczko
1

2011-03-16 13:50:17

Nieźle, mbank mobile ma najtańsze połączenia z siecią Play w cenniku standardowym 27 gr, a w promocyjnym 19 gr .

Odpowiedz

5. ~a9
1

2011-03-16 13:47:24

Działa :) już zmigrowałem na stawkę promocyjną, a te 10zł to się zwróci już po 125 minutach rozmów - imho, warto, a oferta jedna z lepszych w Polsce (żeby tylko jeszcze w roamingu można było mms''y wysyłać i dzwonić normalnie bez kodów)...

Odpowiedz

4. mungo
0

2011-03-16 13:37:10

Jak komuś szkoda dychy to zawsze można zmienić taryfę przez MNP. Za darmo przyjmują do tej taryfy z numerem z innej sieci.

Odpowiedz

-1

2011-03-16 13:36:25

I dobrze, ze az 10 zl, toc mBank mobile wiele nie zarobi na tak malym MVNO wzgledem samej stawki 19gr, i paru nieduzych bonusow po doladowaniach. mBank mobile i inni MVNO wiecznie nie beda ''rozpieszczac'' cenami, bo upadna. Dwoch juz splajtowalo...

Odpowiedz

2. ~geniu
1

2011-03-16 13:31:42

@1 W drugą stronę jest bezpłatna, ciekawe czemu :)

Odpowiedz