DAJ CYNK

Android dla wybranych - Ulysse Nardin Chairman 2

22.04.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2

Ważne 0

0

Szwajcarska firma jubilerska Ulysse Nardin przygotowała drugą edycję luksusowego telefonu Chairman. Chairman 2 to jednak nie tylko kosztowna błyskotka, ale i wszechstronny multimedialny smartfon.

Szwajcarska firma jubilerska Ulysse Nardin przygotowała drugą edycję luksusowego telefonu Chairman. Chairman 2 to jednak nie tylko kosztowna błyskotka, ale i wszechstronny multimedialny smartfon.Nowy Chairman ma 3,2-calowy dotykowy ekran pojemnościowy (z funkcją multitouch), procesor Freescale i.MX, 32 GB pamięci wewnętrznej, aparat fotograficzny 8 Mpix, moduły łączności HSPA, WiFi, Bluetooth i microUSB.

Standardowa bateria oferuje do 30 dni czuwania lub do 8 godzin rozmowy. Mało tego, do dyspozycji mamy też dwa alternatywne źródła energii: kinetyczny system zasilania (wirnikowy) i tradycyjną koronę, dzięki której telefon można po prostu nakręcić.

Urządzenie sprzedawane jest z głośnikami Bluetooth Stereo i fantazyjną stacją dokującą w postaci bloku drewna. Dodatkowe nagłośnienie może przydać się podczas oglądania filmów jakości HD. Po podłączeniu telefonu do stacji możliwe jest zarówno ładowanie telefonu, jak i tworzenie kopii zapasowej wszystkich danych na dostarczanym w zestawie dysku zewnętrznym USB.

Dla marudnych przygotowanych zostało kilka wariantów kolorystycznych, opartych o stal nierdzewną lub różowe złoto. Każdy z wariantów wyprodukowany będzie w limitowanej serii 1846 sztuk (w 1846 roku założony został Ulysse Nardin). Cena telefonu to w przeliczeniu od 37,1 do 143,4 tys. złotych.

Źródło tekstu: gsmarena, wł

Komentarze
Zaloguj się