DAJ CYNK

Xiaomi wstrzymuje aktualizację Mi A1 do Androida Oreo

13.01.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5681

Ważne 1

5

W ostatnim dniu zeszłego roku pisaliśmy o aktualizacji Xiaomi Mi A1 do wersji Oreo. Okazało się, że nie wszystko poszło zgodnie z planem.



W ostatnim dniu zeszłego roku pisaliśmy o aktualizacji Xiaomi Mi A1 do wersji Oreo. Okazało się, że nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Wielu użytkowników, którzy pobrali aktualizacje systemu narzeka na błędy, które skutecznie uniemożliwiają korzystanie z telefonu. Co się stało? Przestał działać czytnik linii papilarnych, akumulator bardzo szybko się wyładowuje, nie działają gesty, pojawiają się kłopoty z aparatem oraz z aplikacją telefonu.

Szczególnie uciążliwy jest ten ostatni problem. Połączeń albo nie da się wykonać wcale, albo z dużym opóźnieniem albo aplikacja przestaje odpowiadać. To właśnie te kłopoty sprawiły, ze Xiaomi postanowił o wstrzymaniu aktualizacji do Oreo.

Zobacz: Xiaomi Mi A1 z Androidem Oreo

Źródło tekstu: xiaomi, gsmarena, wł

Tagi: xiaomi mi a1
Komentarze
Zaloguj się
30. ~
0

2018-01-14 21:39:33

27. Galaxy A3 ma ekran 4,7.

Odpowiedz

29. ~
-1

2018-01-14 20:26:44

@28. Ten @ 20 to A N A L F A B E T A

Odpowiedz

28. ~CaIm7.2018
0

2018-01-14 16:20:46

27). No tak, chodziło mi o ramę, nie każde 5" jest tak duże jak inne 5" - dlatego suche dane - nie wystarczą tobie do podjęcia właściwej decyzji.*20). Co złego zrobiłem, że sobie czytam - ebookuję..? Zasługuje przez to na takie epitety?

Odpowiedz

0

2018-01-14 15:37:16

@18 Problem w tym, że patrze na cale.

Odpowiedz

26. ~Edward Chetny
0

2018-01-14 14:51:43

Szybko i... prawie bez żadnych komplikacji.

Odpowiedz

25. ~123x
0

2018-01-14 14:38:26

@21 ciekawy. Najlepsza aktualnie przeglądarka to: Browser Migmail v3.0 Jest już z wersją Adobe Fkesh. Możesz oglądać filmy nagrane 5 lat wcześniej i ma około 120 Fornatów video. Gorąco polecam

Odpowiedz

24. ~Flej
0

2018-01-14 14:31:26

Też mam Mi A1 zaktualizowane do Oreo w zeszłym roku i zero problemów. Ba, wydłużył się czas pracy na baterii i dostałem QC.Pewnie znowu płaczą panowie od rootów, z wirusami czy instalowania 3943294028 romów i innego ***.

Odpowiedz

23. ~
0

2018-01-14 14:24:56

@22 ty tez nie jestes w temacie , w mi a1 nie na muiu a xiaomi dodaje 3 apki - pilot,aparat i opinie

Odpowiedz

22. ~~
0

2018-01-14 13:20:47

@3 Widać leniu nawet recenzji tego telefonu nie przeczytałeś. Miui tylko dodaje jedną appkę i jest nią Pilot do podczerwieni.

Odpowiedz

21. ~ciekawy
0

2018-01-14 13:14:01

@20. Adam a mógłbyś doradzić co zainstalować w telefonie? Mnie się wydaje że Ty używasz peceta.

Odpowiedz

20. ~Adam
0

2018-01-14 12:45:37

@15. Facet kto używa opery mini w 2018r.? Widzę, że lubisz czytać e-booki bez obrazków. Żałosny jesteś.

Odpowiedz

19. ~Bartek
0

2018-01-14 12:22:14

@ Isand Jak już masz coś pisać,to sprawdź źródło,aktualizacja jest wycofana z rynku indyjskiego. Czemu, bo zawiera 4 aplikacje,które w Indiach są zabronione.Informacja ze strony Xiaomi.

Odpowiedz

18. ~CaIm7.2018
0

2018-01-14 12:16:46

17). Chyba 5".idź do sklepu, obejrz je, nie patrz na cale.

Odpowiedz

0

2018-01-14 12:07:03

Takie pytanie. Jaką najmniejszą wielkość ekranu ma Xiaomi? Nie lubię cegieł i chce wybrać jakiś dobry kompakt.

Odpowiedz

16. ~tomolu
1

2018-01-14 12:03:07

Posiadam A1 4/64 zaktualizowany do Oreo. Nie widzę żadnej różnicy w stabilności i wydajności systemu w porównaniu do Nougat/''a, którego posiadał w dniu zakupu. Żaden z wymienionych w wiadomości objawów nie wystąpił. Śmiem stwierdzić, że wydajność akumulatora wydłużyła się w zauważalny sposób. Telefon zakupiony był w oficjalnej polskiej dystrybucji.

Odpowiedz