DAJ CYNK

T-Mobile: kup Moto G6 w przedsprzedaży i wyjedź do Chicago

26.04.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3017

Ważne 3

0

27 kwietnia startuje przedsprzedaż Moto G6 w T-Mobile. Zamawiając nowy smartfon w tym czasie, możemy wygrać wycieczkę do kolebki Motoroli.



27 kwietnia startuje przedsprzedaż Moto G6 w T-Mobile. Zamawiając nowy smartfon w tym czasie, możemy wygrać wycieczkę do kolebki Motoroli.

Moto G6 to smartfon wyposażony między innymi w 5,7-calowy wyświetlacz Full HD+ Max Vision, ośmiordzeniowy procesor 1,8 GHz, podwójny aparat fotograficzny i akumulator o pojemności 3000 mAh. Telefon można szybko odblokować dzięki funkcji rozpoznawania twarzy, a czytnik linii papilarnych pozwoli na korzystanie z funkcji MotoKey w powiązaniu z komputerem oraz odblokowanie smartfonu, czy dokonanie autoryzacji płatności.

Dane telefonu Motorola Moto G6
Zobacz dane techniczne Motorola Moto G6 na TELEPOLIS.PL

27 kwietnia 2018 roku rusza przedsprzedaż nowego smartfonu Motoroli, która potrwa do 13 maja. Zamawiając urządzenie w tym okresie, otrzymamy w prezencie bezprzewodowe słuchawki Motorola Pulse Escape o wartości 169 zł.

Zestaw przy umowie na 24 miesiące będzie dostępny w ofercie T?Mobile Bez Limitu:

  • za 9 zł na start przy miesięcznych opłatach w wysokości 100 zł,
  • za 149 zł na start przy opłatach w wysokości 80 zł.

W umowie na 36 rat zestaw będzie dostępny za 9 zł na start i miesięcznej opłacie 80 zł.

Dla pierwszych zamawiających Moto G6, producent przygotował konkurs, w którym nagrodą jest kilkudniowy wyjazd do głównej siedziby Motoroli w Chicago. Wystarczy za pośrednictwem strony www.hellochicago.pl (od 27 kwietnia) uzupełnić sformułowanie "hello..." o rozwinięcie jak najlepiej oddające atmosferę Chicago i uzasadnić hasło. Konkurs potrwa od 27.04 do 13.05 2018 roku.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
13. ~Edward
0

2018-04-28 16:24:52

Taniej mi wyjdzie z moim planem na kartę w Virgin Mobile za 25 zł i kupnem telefonu we własnym zakresie.

Odpowiedz

12. ruskov
0

2018-04-27 17:46:28

a ja tan bym sobie skoczył do Czikago zobaczyc co tam słychać!

Odpowiedz

11. ~Czerwony 7
0

2018-04-26 20:15:31

10-11). Już się nie da 100 razy tego samego napisać???:-/

Odpowiedz

10. ~Żôłty 7 (byłe kąto premium)
0

2018-04-26 19:24:35

Motorolle na androidzie niczym nie wyrôźniają się od chinolów.Tylko iPhone na iOS i nic nie chcę więcej:-D :-D :-D

Odpowiedz

9. ~niszczyciel chwastów c...7
0

2018-04-26 17:16:47

at8. prawda nikogo nie obkituje. mądrego do refleksji skłoni . czerwonemu 7 - przypałowi i tak nie pomoże . czyli z pewnościa nie szkodzi

Odpowiedz

8. ~Czerwony 7
0

2018-04-26 17:12:17

5). no widzisz, lepiej być przeciw mnie, bo inaczej Cię obkitują wulgaryzmami.

Odpowiedz

7. ~@
0

2018-04-26 17:10:56

Czarny: a ja i tak Ciebie kocham!!!

Odpowiedz

6. ~niszczyciel chwastów c...7
0

2018-04-26 17:03:53

at5. ach ty mordeczko a nie przesadnie inteligętna. chciałbyś komus przysra c , napisac posługujać sie swadą i złośliwie też ale jakoś nie wychodzi. to zrozumiałe. prostac y twojego pokroju nie dysponuja odpowiednio bogata wyobraznia/inteligencja. ot tam , tyle co chlapniesz a i to żenujące wychodzi. paszoł won

Odpowiedz

5. ~@
0

2018-04-26 16:57:20

4. Czerwony: lepiej mu nie proponuj, bo już teraz nie zawsze wiadomo o co mu chodzi. A jak on łyknie troszkę angielskiego to wyłożysz się na pierwszym jego wpisie. :)

Odpowiedz

4. ~Czerwony 7
0

2018-04-26 16:46:52

3). och, błagam, jedź do Chicago

Odpowiedz

3. ~niszczyciel chwastów typu c...
0

2018-04-26 16:30:37

hello - a co wy tam w tym chicago macie wspolnego z motorola ?mam na mysli dział urządzen gsm. a no nic. chińczykowi oddaliście tą cześc technologi/ fabryki i po dawnej moto g został chiński schit. ja jechać tam nie mam zamiaru i nawet niech mnie ichniejsci przedstawiciele tu o to nie błagają

Odpowiedz

2. septum
0

2018-04-26 16:26:07

@1 telefon nie jest wcale taki zły, tym bardziej oferta intrygująca a pro po konkursu, pozytywnie

Odpowiedz

1. ~
0

2018-04-26 16:09:31

Telefon szału nie robi, szczególnie ten snapek.

Odpowiedz