DAJ CYNK

Sony Xperia M4 Aqua dostanie od razu Androida Marshmallow

04.02.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5830

Ważne 8

1

Sony oficjalnie potwierdził, że Xperia M4 Aqua nie otrzyma aktualizacji do Androida 5.1, tylko od razu do wersji 6.0.

Sony oficjalnie potwierdził, że Xperia M4 Aqua nie otrzyma aktualizacji do Androida 5.1, tylko od razu do wersji 6.0.

W czerwcu zeszłego roku Sony opublikował listę telefonów, które otrzymają Androida 5.1. Brak na niej nowego modelu M4 Aqua sugerował, że być może urządzenie to od razu otrzyma nowszą wersję systemu - teraz Sony oficjalnie to potwierdził.

Niestety producent nie podał w swoim komentarzu informacji na temat planowanego terminu aktualizacji.

Sony Xperia M4 Aqua może bardzo wiele zyskać na aktualizacji. Telefon najczęściej występuje na polskim rynku w wariancie z 8 GB pamięci wewnętrznej. Po zainstalowaniu aktualizacji dla aplikacji systemowych, dla użytkownika zostaje zaledwie nieco ponad 1 GB miejsca.

O ile pliki takie jak zdjęcia czy muzyka można trzymać na karcie pamięci, to już na dodatkowe aplikacje brakuje miejsca. Jedną z największych zalet Androida 6.0 jest możliwość sformatowania zewnętrznego nośnika jako pamięć wewnętrzna i instalowania na nim dodatkowych programów. Funkcja ta zdecydowanie pomoże Xperii M4 Aqua.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Test telefonu Sony Xperia M4 Aqua

Źródło tekstu: Sony, wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~Ewald
0

2016-05-03 18:53:52

Niewiem ja kożystam z sony xperia m4aqua mi wszystko jest i wszystko wysyła się niewiem czemu takie negatywne komentarze piszeczie mi jest dobry telefon

Odpowiedz

11. ~Tomasz
0

2016-02-05 11:09:07

Tak macie rację miałem Xperia j t3 i teraz z5 Compact wcześniej z2 to flagowce dobrze działają i nic im się nie psuje śmigają aż miło a te średnie to porażka zawsze coś jest nie tak nie mówiąc o aktualizacjach sony przez to traci klientów ja zaryzykowałem i jestem zadowolony lecz ktoś miał średnią pułkę i coś się *** to napewno nie wyda 2-3 tysięcy na tą markę

Odpowiedz

10. ~Kryspin21
0

2016-02-04 20:31:11

Właśnie z niego piszę, w porzednim poście nie reagował na "wyślij" jak się obudził to widać co zrobił wysłał kilka razy. Niech to szybko udostępią bo nigdy już nie kupię żadnego Sony.

Odpowiedz

6. ~Krispi21
0

2016-02-04 20:20:59

Gorszego telefonu dawno nie miałem. Cięgle się zawiesza po skończeniu rozmowy sam dzwoni pod przpadkoey numer, aparat 13M! Porażka. Mam nadzieję, że voś aktalizacja pomoże. Bo na digityzer nic nie poradzą popękał szybciej niż dołożona szyba H9. Nie polecam tego telefonu.

Odpowiedz

5. ~psold
0

2016-02-04 19:32:19

Sony to złodzieje,mam Xperie E3 LTE i mam nie dostać aktualizacji a to dlaczego ?,telefon na gwarancji ,ma parametry na nowego androida i jest krócej niż dwa lata na rynku,Sony olewa użytkowników i tyle.

Odpowiedz

4. ~Maćk
0

2016-02-04 18:26:16

Nie mogę się doczekać, fioła dostaję przez tą pamięć. Całkiem niezły telefon, ale ledwo użyteczny jak dla mnie. Coś jednak czuję, że jeszcze z pół roku poczekam :-(

Odpowiedz

3. ~lesny_czlowiek
0

2016-02-04 16:13:08

Temu urządzeniu nic już nie pomoże. Tragedia i kpina z klienta. Zawiesza się, resetuje, grzeje i kilka razy dziennie pokazuje brak karty SIM- działa dalej dopiero po restarcie.

Odpowiedz

2. ~Sor
0

2016-02-04 14:51:32

oby odchudzili soft

Odpowiedz

1. ~rrrr
0

2016-02-04 13:56:52

Pytanie brzmi : Za ile lat ?

Odpowiedz