DAJ CYNK

Smartfon Gigaset GS160 w Lidlu za 399 zł

20.11.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6776

Ważne 3

6

24 listopada do oferty sklepów Lidl trafi tani smartfon Gigaset GS160, wyposażony w szereg ciekawych funkcji oraz czytnik linii papilarnych.



24 listopada do oferty sklepów Lidl trafi tani smartfon Gigaset GS160, wyposażony w szereg ciekawych funkcji oraz czytnik linii papilarnych.

Smartfon Gigaset GS160 pracuje pod kontrolą systemu Android 6.0 Marshmallow, napędzany jest czterordzeniowym procesorem taktowanym zegarem 1,3 GHz oraz wyświetla obraz na ekranie o przekątnej 5 cali i rozdzielczości HD. Telefon obsługuje dwie karty SIM, ma też dodatkowy oddzielny slot na karty microSD o maksymalnej pojemności 128 GB. Wymienny akumulator litowo-jonowy ma pojemność 2500 mAh i zapewnia do 620 godzin czuwania lub do 31 godzin rozmów. GS160 obsługuje transmisję danych w sieci LTE oraz Wi-Fi. Na jego pokładzie znajdziemy Bluetooth 4.0, radio FM oraz odbiornik GPS, a także 1 GB pamięci RAM LPDDR3 oraz 16 GB pamięci eMMC na dane.

Gigaset GS160 wyróżniają funkcje SMART, które na przykład umożliwiają uruchamianie zdefiniowanych aplikacji poprzez narysowanie na wyświetlaczu określonej litery lub wykonanie zrzutu ekranu poprzez przeciągnięcie trzech palców z góry na dół. Smartfon wyposażony został w czytnik linii papilarnych, który zabezpiecza dostęp do urządzenia, ułatwia odblokowanie ekranu i ma kilka innych, dodatkowych możliwości. Wśród nich warto wymienić uruchamianie aparatu i wykonanie fotografii, odbieranie połączenia, szybkie wybieranie numerów lub włączanie wybranych aplikacji za pomocą odcisków różnych palców. Główny aparat fotograficzny w GS160 ma rozdzielczość 13 Mpix, a przedni 5 Mpix. W oprogramowaniu fotograficznym znajdziemy tryby "Panorama" oraz "Beauty", a także funkcję sterowania gestami oraz uśmiechem, sprawdzającą się między innymi, gdy wykonujemy selfie.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Gigaset

Komentarze
Zaloguj się
30. wlo
0

2017-11-22 11:48:59

29 - no raczej od jakichś 10 lat nie powinna się kojarzyć z Siemensem ;-) Wcześniej to była rzeczywiście marka Siemensa.

Odpowiedz

29. ~zenON
0

2017-11-22 11:29:25

Gigaset od lata kojarzy mi się tylko z Siemensem...

Odpowiedz

28. wlo
0

2017-11-22 09:39:19

21 - hmmm... ja kupiłem swego czasu w ten sposób Lumię 730. Dostałem pudełko oryginalnie zaklejone ;-)

Odpowiedz

27. Mila89
0

2017-11-22 07:54:46

@18 Jaśko RTVeuroAGD wpisz sobie na ceneo

Odpowiedz

26. weissmann
0

2017-11-21 22:53:55

@25 - ten Orange Neva 80 (ZTE Blade v770) jest ciekawą pozycją, zwłaszcza że ma LTE Cat6, on jest dostępny tylko w salonach Orange stacjonarnych? Można sprawdzić gdzieś jego dostępność, i jest faktycznie za 279 brutto?

Odpowiedz

25. ~Odejmująć
0

2017-11-21 22:19:37

Odejmując 120 zł jest w salonie Orange bez umowy Orange NEVA 80 (ZTE Blade v770) za 279 zł ! 2 GB RAM i Snapdragon 617, LTE, szło Dragontreil !

Odpowiedz

24. ~
0

2017-11-21 21:54:27

Nie wiem czy wiecie, ale te oferty są milion razy lepszy. Można wyrwać bardzo dobry telefonik za pół darmo:

Odpowiedz

23. ~
0

2017-11-21 21:50:11

Za 450zł mamy Xiaomi Redmi 4A z 2GB RAM i 16GB ROM.

Odpowiedz

21. ~@19
0

2017-11-21 21:19:06

Aż tak ciekawie nie jest, 499 za P8 dotyczy egzemplarzy z ekspozycji więc promocja średnia.

Odpowiedz

20. wlo
0

2017-11-21 21:00:48

No dobra - nie tydzień temu a w ostatni piątek ;-)

Odpowiedz

19. wlo
0

2017-11-21 20:32:37

18 - w którymś markecie z elektroniką jest. Z tydzień temu dostałem od znajomego informację o promocji. Nie jestem zainteresowany, ale czasem mi przysyłają takie rzeczy - raczej pytają czy warto kupować. Nie doradzam bo się nie znam na sprzęcie, nie śledzę trendów, nowości itp. ;-)

Odpowiedz

18. ~Jaśko
0

2017-11-21 20:19:43

@3 Mila89 gdzie można kupić Huawei p8 lite za 499?

Odpowiedz

17. ~Nemo
1

2017-11-21 19:49:18

To już wolę Lenovo C2 Power, podobny procesor, ale z 2GB RAM. Ma też pełny dual i łatwy do wymiany akumulator, do tego o 1000 mAh większy i można kupić go o kilkadziesiąt złotych taniej.

Odpowiedz

15. kArAkAn
0

2017-11-21 19:23:42

@11 i dodaj, że przynajmniej by mi sie nie zacial

Odpowiedz

14. TomekO
0

2017-11-21 18:29:08

Ja mam telefon z 1 GB RAM i Androidem 5.1. Działa bardzo dobrze. Jednocześnie mogę uruchomić nawigację, video-rejestrator i radio internetowe. Nie muli ;)

Odpowiedz