DAJ CYNK

Plantronics Voyager 3200 dla profesjonalistów

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4528

Słuchawki Bluetooth z serii Voyager 3200 to urządzenia dla osób szukających wysokiej jakości wykonania i dźwięku.Słuchawki Bluetooth z serii Voyager 3200 to urządzenia dla osób szukających wysokiej jakości wykonania i dźwięku.

Wyposażone w trzy mikrofony słuchawki Plantronics z serii Voyager 3200 mają pozwolić na prowadzenie rozmów w dowolnym miejscu. Dzięki czujnikom umieszczonym w słuchawce można automatycznie odbierać rozmowy przez samo założenie urządzenia na uchu. Oprogramowanie słuchawki pozwala na odczytanie nazwy osoby dzwoniącej lub jej numeru, alertami głosowymi można sterować z poziomu smartfonu. Urządzenie można parować z innymi przez NFC lub standardowo przez Bluetooth (zasięg do 30 metrów). Słuchawki z serii Voyager 3200 współpracują z systemem Android, MAC, iOS i Windows oraz asystentami głosowymi - Cortana, Google Now i Siri. Wbudowany akumulator pozwala na 6 godzin rozmów i do 7 dni w stanie czuwania.

Ceny słuchawek z serii Voyager 3200 będą wynosić od 99 do 139 dolarów. Urządzenia trafia do sprzedaży pod koniec czerwca.

Źródło tekstu: Plantronics

Przewiń w dół do następnego wpisu