DAJ CYNK

Pierwsze egzemplarze Essential Phone'a (wreszcie) wysłane

26.08.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 14

Ważne 5

1

Pierwsi nabywcy najnowszego dzieła Andy'ego Rubina mogą być zadowoleni. Ich nowe urządzenie (wreszcie) zostało do nich wysłane. Choć powinni je mieć już dwa miesiące temu...Pierwsi nabywcy najnowszego dzieła Andy'ego Rubina mogą być zadowoleni. Ich nowe urządzenie (wreszcie) zostało do nich wysłane. Choć powinni je mieć już dwa miesiące temu...

Zgodnie z pierwotnymi planami - Essential Phone miał dotrzeć do swoich nowych właścicieli do końca czerwca. Później (16 sierpnia) dowiedzieliśmy się jednak, że smartfony zostaną wysłane w przeciągu tygodnia. To również nie doszło do skutku, telefony rozesłano dopiero wczoraj. Zgodnie z zapowiedziami: urządzenia w wersji czarnej zostały wysłane w pierwszej kolejności.

Essential Phone to smartfon z "bezramkowym" wyświetlaczem z charakterystycznym wcięciem na przednią kamerę, procesorem Snapdragon 835 i 4 GB RAM. Do telefonu będą dostępne moduły rozszerzające jego funkcjonalność, między innymi kamera 360 stopni. Telefon można zamówić wraz z dodatkową kamerą na stronie essential.com za 749 dolarów (około 2715 zł). Sam telefon, bez dodatkowego modułu, jest o 50 dolarów tańszy.

Zobacz: Essential Phone w ciągu 7 najbliższych dni trafi do pierwszych nabywców

Źródło tekstu: phonearena, wł

Komentarze
Zaloguj się