DAJ CYNK

Orange: telefony bez abonamentu na raty 0%

msnet

Sprzęt

Orange sprzedaje telefony bez abonamentu, w ratach 0% (RRSO 0%). Z oferty mogą skorzystać klienci Orange, którzy mają podpisaną umowę na usługi mobilne. Smartfon można kupić w dowolnym momencie trwania umowy.Orange sprzedaje telefony bez abonamentu, w ratach 0% (RRSO 0%). Z oferty mogą skorzystać klienci Orange, którzy mają podpisaną umowę na usługi mobilne. Smartfon można kupić w dowolnym momencie trwania umowy.

Od teraz klienci pomarańczowej sieci mogą kupić nowe urządzenia bez abonamentu w ratach 0%. W sprzedaży są dostępne między innymi nowoczesne smartfony w 20 ratach, bez opłaty na start. Wśród nich znajdziemy na przykład Samsunga Galaxy A6 (49 zł/mc), Huawei P20 Lite (64 zł/mc), czy LG G7 ThinQ (169,95 zł/mc). Łącznie w ofercie znajduje się ponad 70 modeli.

Jak podaje Orange, to rozwiązanie powinno zadowolić klientów, którzy stracili swój telefon, nie chcą czekać z zakupem nowego modelu do podpisania kolejnej umowy, potrzebują dodatkowego urządzenia lub zdecydują się dokupić telefon do posiadanej już karty SIM. Spłata rat następuje w ramach konta, na którym klienci Orange mają inne usługi sieci. Zakup telefonu nie jest obciążony dodatkowymi formalnościami, a harmonogram spłaty rat będzie dołączony do kolejnej faktury.

Smartfony i inne urządzenia, które można kupić bez abonamentu w ratach 0%, są dostępne na stronie internetowej www.orange.pl oraz w salonach Orange. Potwierdzeniem zakupu jest umowa sprzedaży, którą klient otrzyma przy odbiorze urządzenia. Przy zakupie online operator oferuje darmową dostawę.Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange