DAJ CYNK

Obniżki cen w Play

06.05.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9267

Ważne 7

11

Play obniżył ceny wybranych urządzeń w ofertach abonamentowych.

Play obniżył ceny wybranych urządzeń w ofertach abonamentowych.

W niższej cenie można teraz kupić następujące urządzenia:


Zobacz: Cennik urządzeń w ofercie Play

Źródło tekstu: wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
37. ~
0

2016-05-09 12:53:51

36. Ja tez czytam te komentarze i prawie zadne nie ma zwiazku z trescia newsa. HTC One M9 w tej wersji jest teraz w fajnej cenie przy tym abo za 99,99 zl.

Odpowiedz

36. ~
-1

2016-05-09 12:03:17

Czytam te komentarze o tym jak to internet w Play jest dobry i szybki i jakoś coś mi się nie zgadza. Jestem w Play a internet jest straszny do tego stopnia ze głównie staram się korzystać z wi fi na mieście bo tamten czasem się tak długo ładuje...

Odpowiedz

35. ~4
-1

2016-05-09 09:25:29

@4 full no limit za 10 zl to jest tylko sam sms na karte w t-mobile. Za 10 zl jest 1 GB na 30 dni na karte.

Odpowiedz

34. ~Fan
0

2016-05-08 20:28:50

25@ - sory w pierwszym zdaniu jest mowa o smegmie. Cóż to takiego bo brzmi co najmniej wielce intrygująco ...

Odpowiedz

23. ~Morvius
1

2016-05-08 09:21:07

at SRACZI. twoje info wyssane jest z ...palca a który wczesniej byl gdzie indziej. ot brednia a jakich wiele produkujesz

Odpowiedz

21. SACZI
-2

2016-05-08 08:37:45

Mam nieoficjalne informacje, że Play zaprzestał budowy LTE Ultra!

Odpowiedz

20. ~dudzia
-1

2016-05-07 13:07:52

chcą być konkurencją dla tmobile, ale nie za dobrze im to wychodzi... ja przechodząc do tmobile dostalam dużo lepszą ofertę niż oferowali mi w play...

Odpowiedz

18. ~An
1

2016-05-07 11:43:07

Ale marudzicie. Jak się ma *** sprzęt to nic dziwnego że macie słabe transfery. U mnie play w centrum miasta od 30 do 50 MB

Odpowiedz

17. ~Kris
-1

2016-05-07 10:07:44

16@Pochwal się jeszcze jaką to masz rewelacyjną opłatę abonamentową w tym pewnie ogromnym pakiecie.

Odpowiedz

16. ~Morvius
2

2016-05-07 10:03:07

at13. szybkosc i stabilnosc mobilnego neta. ponadto mam wszedzie lte. cos jescze jest wymagane niedouczony ?

Odpowiedz

15. ~No play
-2

2016-05-07 09:52:33

13@ -cycki mi opadaja jak takie coś czytam...

Odpowiedz

14. ~Kris
-1

2016-05-07 09:27:41

13@Ciekaw jestem co Tobą kierowało w chwili wybierania jednej ze słabszych ofert na rynku, oczywiście jeśli mowa o ofercie abonamentowej;)

Odpowiedz

13. ~Morvius
3

2016-05-07 08:21:17

play ostatnio duzo robi zeby pozyskac nowych klientów. mam od nich neta i znakomita to jest oferta . polecam wszystkich. tylko w play osiagniesz najwieksza szybkosc i stabilnosc połaczenia

Odpowiedz

12. ~Daro
2

2016-05-07 07:59:28

A u mnie teraz idzie Play dość powoli.

Odpowiedz