DAJ CYNK

Nowy modem ZTE MF823

02.07.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 20212

Ważne 8

2

ZTE zaprezentował najnowszy modem MF823, działający w technologii LTE. Podobnie jak model MF821 urządzenie będzie dostępne w ofercie sieci Plus i Cyfrowego Polsatu.

ZTE zaprezentował najnowszy modem MF823, działający w technologii LTE. Podobnie jak model MF821 urządzenie będzie dostępne w ofercie sieci Plus i Cyfrowego Polsatu.



Modem MF823 pozwala na pracę w technologii LTE z prędkością pobierania do 100Mb/s i wysyłania do 50Mb/s (kat.3) oraz w technologii HSPA+ z prędkościami odpowiednio do 42 Mb/s I do 5,76 Mb/s. Obsługuje częstotliwości :

  • LTE: 800 / 900 / 1800 / 2600 MHz;
  • WCDMA: 900 / 2100 MHz;
  • GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz

Instalacja odbywa się poprzez gniazdo USB 2.0 High Speed, a sam proces przebiega automatycznie, wgrywając preinstalowane sterowniki. Oprogramowanie wspiera wszystkie popularne systemy, takie jak Windows XP, 7, Vista, Win8 a także Mac i Linux. Stan połączenia komunikowany jest za pomocą diody LED, która wyświetla trójkolorowe sygnały.

Modem ZTE MF823 waży zaledwie 26 gramów, a jego wymiary to 90 x 28,4 x 13 mm. Posiada także złącze pamięci microSD Slot oraz złącze do podłączenia zewnętrzej anteny.

Źródło tekstu: ZTE, wł

Tagi: LTE ZTE
Komentarze
Zaloguj się
24. ~zte
0

2014-01-05 23:01:46

zte 821 k a 823 t gxxxx tyle

Odpowiedz

23. ~Adiko
0

2013-11-30 17:31:47

Kupilem dzis w play za 279ziko. Cale zycie mialem modemy *** i powiem szczerze ze sa o niebo lepsze od zte. Najsmieszniejsze jest to ze przy polaczeniu dioda powiadomien zamiast swiecic to mruga co jest malo komfortowe poniewaz meczy to wzrok!!!!! nastepna kwestia to to ze modem wyszukuje jako karte sieciowa a nie modem i dzieki temu polaczyc mozna tylko przez przeglądarke.... LOL gdybym wiedzial to bym kupil huawei przez allegro i nie mial problemow. Nie wspomne ze przez tak glupie usawienie nawet program du meter nie dziala. Porazka. Niogdy wiecej szajsu ZTE

Odpowiedz

22. ~wawa
0

2013-11-19 17:32:09

witam, kto wie czy modem ZTE MF823 współpracuje w systemie Android w MID 705

Odpowiedz

20. ~informatyk
0

2013-10-10 22:04:55

To mf823 to *** dla niewymagajacych , zero konfigurowalnosci.

Odpowiedz

19. ~Pawel
0

2013-10-04 16:23:19

pomoze ktos ? poszukuje sterownika do MF823 ... nigdzie nie moge go znalesc ... moze ktos ma ? thx z gory

Odpowiedz

17. ~Dexter
0

2013-07-21 12:21:57

Spacedust gdzie Ty widzisz, że jest od do 150 Mb/s w LTE. Ja widzę tylko 100 Mb/s Już lepszy jest E3276

Odpowiedz

16. ~
0

2013-07-03 09:42:26

@15 a skąd wiesz, że użytkownika to nie obchodzi? Jesteś reprezentantem użytkowników? Mnie to bardzo interesuje.

Odpowiedz

15. ~
0

2013-07-03 08:43:43

@13, widzę, że zupełnie nie zrozumiałeś ironii na temat tego marketingowego bełkotu. Użytkownika nie obchodzi czy to jest high speed czy ultra super hiper speed oraz jaka jest tego wersja. Ważne by działało jak należy.

Odpowiedz

14. ~martwe zło
0

2013-07-03 07:40:01

pewnie od razu przesyła wszystkie hasła do centrali w Pekinie:))

Odpowiedz

13. ~kuba
0

2013-07-03 02:26:19

@10 a co Ci przeszkadza, że modem ma USB 2.0? Do takich zastosowań w zupełności wystarczy. USB 2.0 ma max przepustowość 480Mbit/s więc LTE 100Mbit/s będzie bez problemów działać na tym interfejsie.

Odpowiedz

12. ~
0

2013-07-03 01:58:22

Ponadto USB to najbardziej podatny na uszkodzenia i zakłócenia interfejs. Ale rozumiem że producentom bardziej opłaca się produkować w kółko te same śmieci niż inwestować w coś porządnej jakości...

Odpowiedz

11. ~
0

2013-07-03 01:49:55

Nie rozumiem tylko po co co parę miesięcy wypuszczać nowy model skoro stare nie są dopracowane i sprzętowo i programowo.

Odpowiedz

10. ~
0

2013-07-03 01:48:25

USB 2.0 High Speed. Nooo, przy takim marketingu to nie ma co dyskutować ze będzie to HIT SPRZEDAŻY! W końcu USB 2.0 to dziś taki biały kruk!

Odpowiedz

9. ~
0

2013-07-03 00:48:35

Wystarczy USB 2.0, reszta zależy od zasięgu i sieci.

Odpowiedz

8. ~HD
0

2013-07-03 00:45:11

I jak podłączę do mojego 3 letniego lapka tego sticka to possie mi 100 Mb/s przez USB?

Odpowiedz