DAJ CYNK

Neffos Y5 - tani smartfon dla tych, którzy głównie dzwonią i SMS-ują

25.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4692

Ważne 3

5

Neffos Y5 to dostępny od połowy października między innymi w sklepach sieci Neonet smartfon, który może być nasz za 299 zł.



Neffos Y5 to dostępny od połowy października między innymi w sklepach sieci Neonet smartfon, który może być nasz za 299 zł.

Za podaną wyżej cenę nie należy się spodziewać cudów i specyfikacji porównywalnej do urządzeń kosztujących tysiąc i więcej złotówek. Telefon TP-Link Neffos Y5 jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, dla których tego typu urządzenie ma służyć przede wszystkim do prowadzenia rozmów głosowych oraz przesyłania wiadomości tekstowych, ale jednocześnie chcących od czasu do czasu skorzystać z funkcji, których zwykły telefon nie oferuje. To także propozycja dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze smartfonami.

Chcemy sprawić, aby zaawansowana, a jednocześnie prosta w obsłudze technologia była dostępna dla każdego, również dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze światem nowych technologii - powiedział Jeffrey Chao, prezes TP-Link.



Za 299 zł otrzymamy biały lub czarny smartfon wyposażony w czterordzeniowy procesor Snapdragon 210, 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB przestrzeni na dane, którą rozszerzymy o dodatkowe 32 GB dzięki karcie pamięci microSD. Telefon ma 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD, aparaty 8 Mpix (z tyłu) i 2 Mpix (z przodu), akumulator o pojemności 2130 mAh oraz system operacyjny Android 6.0 Marshmallow.

Dane telefonu TP-Link Neffos Y5
Zobacz dane techniczne TP-Link Neffos Y5

Wszystkie smartfony TP-Link Neffos są objęte 24 miesięczną gwarancją door-to-door, czyli obsługą serwisową bez konieczności wychodzenia z domu. Jeżeli z urządzeniem wystąpią problemy, po zgłoszeniu zostaje ono odebrane przez kuriera i, na koszt TP-Link Neffos, przekazane do serwisu. Po zakończonej usłudze serwisowej, także bezpłatnie, jest odsyłane.




Źródło tekstu: TP-Link, wł

Komentarze
Zaloguj się
33. ~
0

2017-10-28 15:28:44

ludzie co głównie dzwonią i smsują nie potrzebują smartfona

Odpowiedz

32. ~Nick
0

2017-10-26 12:15:16

Przecież ten telefon jest już z rok na rynku a na wszystkich portalach artykuły reklamowe jakby dopiero się pojawił.Przy rozdzielczości HD ekranu ten Snapdragon będzie się dusił, to już mogli dać nowocześniejszego MediaTeka. Poza tym. słaby dzwięk, zasięg oraz wifi

Odpowiedz

31. Backfire
0

2017-10-26 10:35:35

Hmm, sprzetowo calkiem calkiem te 2GB RAMu ratuja sytuacje ... jednakze OPROGRAMOWANIE DYSKWALIFIKUJE TO URZADZENIE w 100%. Pieniadze wyrzucone w bloto - ostatnia dziura z WPA2 pokazala dlaczego, a takich wylotek bedzie wiecej z czasem. Co gorsza mamy juz wersje 8, za rok bedzie 9 ... i sie nagle moze okazac, ze sie nie da zainstalowac neiktorych potrzebnych apek - przyklad Firefox Focus (swietne, polecam), ktorego ponizej Androida 5.x sie juz nie zainstaluje bo uzywaja elementow API dostepnych od 5.x dopiero. Czyli np urzadzenia z wersja 4.4.x ida na recykling, a uwazam, ze 4.4.x jest wciaz na czasie jesli chodzi o mozliwosci i gdyby zapewnic aktualizacje tylko bezpieczenstwa to mozna szalec ... niestety rzeczywistosc okazuje sie byc inna.

Odpowiedz

30. Vincenzo
0

2017-10-26 08:45:40

Snapdragon 210 powinien byc zakazany z uwagi na wydajnosc ;-)

Odpowiedz

29. ~Olek
0

2017-10-26 01:42:57

Skoro głównie do rozmów i smsów to po co 5 cali? Dlaczego nie ma na rynku 4 calowych smartfonów od normalnych producentów? (pomijam no name chińskie nie wiadomo co)

Odpowiedz

26. ~konset
0

2017-10-25 23:22:15

@24. no wiesz ja lubie i posiać troche a troche podzwonić telefonem. o takie hobby mam.a z rutera nie zadzwonisz

Odpowiedz

25. ~Edward Chętny
0

2017-10-25 23:20:45

@24 ano taki że smartfona zabieram do pociągu, autobusu i działam dalej na baterii a Ty router zabierasz do pociągu i... nie działa.

Odpowiedz

24. ~Hotelarz
0

2017-10-25 23:14:28

Za te pieniądze to ma się router z agregacją pasm na co wam to coś do siania wifi.

Odpowiedz

23. ~konset
0

2017-10-25 22:57:45

@21. mam podobny tzn. lenovo c2 power i uzywam go do ...siania wi fi. tylko ,ze w moim mam wyjetą baterie i telefon cały czas na ładowarce. mozliwe ,ze i w tym tak też można działac

Odpowiedz

0

2017-10-25 22:15:21

@21 Przyda, ale z tym akumulatorem nie na długo.

Odpowiedz

21. ~Edward Chetny
0

2017-10-25 21:54:57

A jeżeli smartfon służy wyłącznie do siania sygnału wifi? Nada się?

Odpowiedz

20. ~Triest
0

2017-10-25 21:34:32

Wielka szkoda, że Neffos Y5 nie ma NFC (mimo, że Snapdragon 210 wspiera NFC).Funkcjonalność ta przydałaby się do Android Pay, które to jest obecnie mocno promowane i można trochę kasy w bonusie uzyskać :-)

Odpowiedz

19. ~~
0

2017-10-25 21:09:50

Będzie mega mulił, bo to stary cortex -a7

Odpowiedz

18. konsurek
0

2017-10-25 20:30:05

@14 nie martw sie, nikt ze szlachty i tak by go nie kupił

Odpowiedz

17. ~black
0

2017-10-25 20:10:19

hd voice? vo-wifi? vo-lte? czy jak w lite`ach od huaweia brak?

Odpowiedz