DAJ CYNK

Można już zamawiać nowe iPhone'y i iPady

29.03.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4289

Ważne 3

1

Na polskiej stronie Apple'a można już zamawiać iPhone'a SE i 9,7-calowego iPada Pro.

Na polskiej stronie Apple'a można już zamawiać iPhone'a SE i 9,7-calowego iPada Pro.

Zamówione teraz iPhone'y SE dotrą do klientów w dniach 6-8 kwietnia. Na dostarczenie nowych iPadów poczekamy natomiast do 5-7 kwietnia. Poniżej zestawienie polskich cen:

Apple iPhone SE:

  • 16 GB - 2149 zł,
  • 64 GB - 2649 zł.

Apple iPad Pro 9,7" Wi-Fi:
  • 32 GB - 2999 zł,
  • 128 GB - 3699 zł,
  • 256 GB - 4399 zł.
Apple iPad Pro 9,7" Wi-Fi + 3G/LTE:
  • 32 GB - 3599 zł,
  • 128 GB - 4299 zł,
  • 256 GB - 4999 zł.

Zobacz: [Aktualizacja] FBI odblokuje iPhone'a bez pomocy Apple
Zobacz: Apple prezentuje iPhone'a SE
Zobacz: Nowy iPad Pro z ekranem 9,7 cala

Źródło tekstu: Apple, wł

Komentarze
Zaloguj się
24. ~
0

2016-03-30 20:34:38

19* co do aku, ja laduje kazdy telefon jak sie rozladuje i aku wytrzymuje do 4 lat ; ) bez wzgledu na to czy fon za 100 zeta czy za 2000 . Jak sie dba, to sie ma.

Odpowiedz

23. ~
0

2016-03-30 20:31:04

fanbojem nie jestem ale jak na 4 cale bebechy ma naprawde spoko. Kto nie lubi desek do krojenia , to kupi. Ja mialem 4S i byl za maly ale za 2- 3 mies kupie sobie 5 SE . Jak stanieje.

Odpowiedz

22. ~Varez
0

2016-03-30 14:42:35

Właśnie kończy mi się umowa w Plusie i zastanawiam się nad nowym sprzętem. Operatora nie chce mi się zmieniać, więc mała prośba do Plusa - prosimy o nowe apple, tym bardziej, że topowe modele innych producentów są u was praktycznie od razu jak pojawiają się na polskim rynku.

Odpowiedz

21. ~
1

2016-03-30 12:28:59

20, a "inna satelita" to też pisownia z premedytacją, nieuku?

Odpowiedz

20. applefan_
-1

2016-03-30 11:55:29

@19 Ty mi wyglądasz na człowieka sukcesu. Może to i słusznie, że nie wychodzisz ze swojej jaskini, bo jeszcze jakiś meteor lub inna satelita na głowę Ci spadnie, autobus może Ciebie potrącić (auta i tak nie masz, bo PO CO skoro trzeba tankować, walnie Ciebie jeszcze ktoś i potłucze szkło i pogniecie blachę, a po dwóch latach jak kupisz np VW padnie Ci silnik, bo będzie brał olej). W ciemnościach więc siedzisz, bo przecież gniazdka elektryczne mogą wybuchnąć jak podłączasz do nich lampę i nic nie pijesz nie mając wody, bo przecież rury pękają i mogą zalać całą jaskinię, która sama będąc wiecznie mokra i tak się ciężko suszy. Podziwiam Ciebie survivalofcu - pisownia z premedytacją.

Odpowiedz

19. ~jarek mik
0

2016-03-30 11:18:35

Mozna zamawiać, ale... PO CO???!!!!!!!!!Żeby się spaliło podczas ładowania?Żeby za dwa lata kupić nowe, bo się bateria zużywa a nie da się wymienić?Żeby latać i szukać gniazdka kiedy bateria się rozładuje bo nie można mieć przy sobie dwóch baterii zapasowych i wymienić?Żeby po kilku tygodniach kupić nowe bo... SPADŁO I SIĘ STŁUKŁO???! (Nowe urządzenia Apple są /wg opisów/ że SZKŁA - jakie to w stylu Apple: więcej stłuczek sprzętu to więcej kupowania nowego sprzętu)Itp itd

Odpowiedz

18. ~lumiafan
0

2016-03-30 10:50:28

@17 i pewnie nie bedzie bo nie ma czegos takiego jak 6SE albo 5SE to po prostu Iphone SE

Odpowiedz

17. dwaeuro
0

2016-03-30 09:47:34

@9 Guzik prawda. Na razie nie mam go u nikogo.

Odpowiedz

16. ~
0

2016-03-30 09:42:29

Można ale po co to komuś normalnemu ?

Odpowiedz

15. ~piotrmak
1

2016-03-30 09:36:06

#12 Gdybyś miał rozum to pewnie byś był bogaty:)

Odpowiedz

14. ~Ypsi
0

2016-03-30 09:23:56

iPhone SE jest już dostępny w ofercie Cortland (online)

Odpowiedz

13. ~Tomek
0

2016-03-30 02:52:34

Przy obecnej cenie iP5S na poziomie 1550zł Apple mogłoby pozamiatać w średniej klasie i to trzyletnim telefonem...szkoda, że go wycofują.

Odpowiedz

12. ~~~
-1

2016-03-30 00:33:21

Ceny z kosmosu. Chociaż byłbym bogaty to rozum mam.

Odpowiedz

11. mpiter
0

2016-03-29 23:36:55

~10 pytaj żałosnego Sawickiego. Za niedługo sam będzie sprzedawał ten badziew i go kupował.

Odpowiedz

10. ~
0

2016-03-29 22:30:02

Czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego tmobajl jest taka słaba siecią?

Odpowiedz