DAJ CYNK

Moto Maker dostępny dla całego świata

06.03.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4551

Ważne 3

2

Rzecznik Motoroli zapowiedział ekspansję usługi Moto Maker. Ma być ona dostępna na całym świecie.

Rzecznik Motoroli zapowiedział ekspansję usługi Moto Maker. Ma być ona dostępna na całym świecie.

Moto Maker, to usługa, która pozwala spersonalizować swój smartfon jeszcze przed zakupem. Dla przykładu druga generacja Moto X może mieć tylną klapkę wykonaną z drewna, skóry lub plastiku w różnych kolorach. Usługa jest bardzo chwalona przez użytkowników, ale niestety tylko w krajach, w których jest dostępna. A są to Stany Zjednoczone, Brazylia, Chile i kraje Europy Zachodniej. Klienci w innych krajach, jak również Polacy, muszą zadowolić się tym, co akurat trafiło do sklepowego magazynu. Wkrótce może się to zmienić.

Podczas trwających targów Mobile World Congress rzecznik Motoroli w wywiadzie dla CNET zapowiedział, że jeszcze w tym miesiącu usługa ma być dostępna globalnie i ma dotyczyć nie tylko smartfonów, ale również zegarka Moto 360. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że dostępność Moto Maker nie ograniczy się wyłącznie do krajów, w których istnieje oddział Motorola Mobility. Tego w Polsce niestety nie ma już od 2012 roku.

Źródło tekstu: CNET; wł

Komentarze
Zaloguj się
18. kwistas
0

2015-03-08 01:19:05

Ogólnie ludzie szarża się na działanie systemu, wzrost poboru energii (aktualnie motka mi wytrzymuje 2 dni bez lądowania). Poczekam na testy, Orson daj znać na priv jak działa ci 5.0

Odpowiedz

17. orson_dzi
0

2015-03-07 23:42:06

I jak na zawołanie wczoraj dostałem powiadomienie, że witamy, przygotowujemy aktualizację, nastąpi na dniach, proszę się na nią przygotować aktualizując aplikację do aktualizowania ;) .

Odpowiedz

16. kwistas
0

2015-03-07 15:00:17

12 aktualizacja szczerze mało wnosi żeby dniami i nocami czekać. Motke G kupilem dla dobrego stosunku ceny do jakości, ma wszystko co potrzeba w tej cenie mogę wykastrowany g2 mini kupić lub stary bez wsparcia telefon typu E3.

Odpowiedz

15. ~Johnny
0

2015-03-07 14:18:50

Mój z O2 tez jeszcze nie dostał lizaka ale jak będzie to na pewno nie będę aktualizował dopóki nie poczytam opinii innych. Bo nauczony doświadczeniem z nexusa 7 to bardzo żałowałem ze nie zostałem przy 4.4.4. Dopiero 5.0.2 przyniósł poprawę i da się używać ale i tak gorzej niż Kitkat.

Odpowiedz

14. ~Julko
0

2015-03-07 00:06:08

@13 Co Ty za strony uźywasz? Chyba Redtuba ;)Telefon do internetu jest bardzo dobry. Polecam.

Odpowiedz

13. ~
0

2015-03-06 22:02:45

Miałem parę dni moto g i przyznam, że spodziewałem się lepszego działania. Jeżeli ktoś sporo przegląda Internet, to zdecydowanie warto dopłacić do czegoś lepszego - 4 rdzenie A7 zwyczajnie nie dają rady.

Odpowiedz

12. orson_dzi
0

2015-03-06 21:04:16

@10 Aktualizacja, to jedyny powód dla którego ją mam ;) .

Odpowiedz

11. ~AAA
0

2015-03-06 19:42:08

Nie wiem, co chcesz od "piątki"? Na LG G3 wersja v20h śmiga aż miło.Pzdr.

Odpowiedz

10. kwistas
0

2015-03-06 17:53:53

Chciałbym, żeby olali 5.0 i wydali na Motkę G LTE 5.1, aktualnie 4.4.4, chodzi tak dobrze, że nie ma sensu aktualizować do zbugowanego 5.0.

Odpowiedz

9. mnstr
0

2015-03-06 17:35:28

moja Moto G LTE (XT1039) póki co również bez lizaka...

Odpowiedz

0

2015-03-06 16:35:01

@7 A moja jest z Tesco UK i cisza...

Odpowiedz

7. johnq
0

2015-03-06 15:28:11

Odnośnie samej Motoroli, to właśnie wypuściła aktualizację do 5.0 Lollipop na Moto G wersja retail EU czyli ta sprzedawana w Polsce :)

Odpowiedz

6. ~AZetka
-4

2015-03-06 14:41:35

Znałam kiedyś telefony Motoroli dobrze, bo miałam, ale teraz czekam, aż wezmą się za w końcu telefony na windowsa i apple/''a, bo to jest przyszłosć, a firma android się kończy. Taka prawda.Polecam.Pozdro. Ania

Odpowiedz

1

2015-03-06 14:12:20

@3 i 4 może dlatego, że news ukazał się o 12:36, a nie jak zwykle około 23:00 ;) . Natomiast komentarz już iście prezydencki.

Odpowiedz

5

2015-03-06 14:00:36

W wielkich bulach powstawał, ale nadzieji nie traciłem :P .

Odpowiedz