DAJ CYNK

LG V40 ThinQ może trafić do Europy w pierwszym kwartale przyszłego roku

03.12.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3576

Ważne 0

0

Smartfon LG V40 ThinQ został zaprezentowany 3 października 2018 roku w Nowym Jorku. Fani urządzenia z Europy mają powody do zadowolenia, ponieważ model ten może wkrótce trafić na stary kontynent.

Przesłanki za tym, że LG V40 ThinQ trafi w końcu do Europy, pojawiły się na stronie internetowej Wireless Power Consortium, odpowiedzialnego między innymi za certyfikowanie urządzeń z ładowaniem bezprzewodowym. Na stronie tej znalazły się dwa warianty tego smartfonu, noszące oznaczenia LM-V405EBW i LM-V405EB, które właśnie przeszły proces certyfikacji. Według serwisu mylgphones.com litery "EB" w oznaczeniach wskazują na wariant europejski. Dodatkowo, według źródła tego samego serwisu, związanego z firmą LG, pracuje ona nad oprogramowaniem układowym dla LM-V405EB - LMV405EB-EUR-XX- NOV-30-2018 + 0. Litery "EUR" także wskazują, że produkt trafi na Stary Kontynent.

Ostatni z flagowych modeli LG z serii V mógłby trafić do Europy na początku przyszłego roku. Miło by było, gdyby na pokładzie nadchodzącego urządzenia znalazł się Android Pie od razu po wyjęciu z pudełka.

Zobacz: LG V40 ThinQ oficjalnie zaprezentowany. Swój debiut miał też zegarek LG Watch W7
Zobacz: 16 aparatów w smartfonie? Dla LG to nie problem
Zobacz: LG G7 Fit i Tone Platinum SE - polska premiera odrobiny luksusu w nieprzesadzonej cenie

Źródło tekstu: Wireless Power Consortium, mylgphones.com

Komentarze
Zaloguj się