DAJ CYNK

LG V30 w końcu w normalnej cenie

17.03.2018

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 12029

Ważne 5

0

Po ujawnieniu cen LG V30, jak i po publikacji naszej recenzji telefonu, wszyscy zastanawiali się, czy nowość Koreańczyków stanieje równie szybko jak LG G6. Odpowiedź brzmi tak.



Po ujawnieniu cen LG V30, jak i po publikacji naszej recenzji telefonu, wszyscy zastanawiali się, czy nowość Koreańczyków stanieje równie szybko jak LG G6. Odpowiedź brzmi tak.

Sprzęt może kosmiczny, ale i cena była z kosmosu

2299 zł, tyle dziś kosztuje LG V30, który jeszcze 17 listopada wyceniany był na zaporowe 3799 zł. W 4 miesiące cena spadła o aż 1500 zł, mijając wartość adekwatną do możliwości i trafiając do pułapu: to się opłaca!

Z promocji skorzystać można do 20 marca, a objęty nią jest srebrny wariant urządzenia. Promocja obowiązuje na stronie sklepu internetowego OleOle.pl (grupa kapitałowa RTV Euro AGD), pod tym adresem.

Tutaj uwaga, na stronie wyświetlana jest regularna cena telefonu (2799 zł) oraz informacja, że rabat 500 zł dostępny jest po wprowadzeniu specjalnego kodu. Wystarczy jednak dodać telefon do koszyka i wybrać sposób dostawy, by rabat został automatycznie naliczony. Gdyby to jednak nie nastąpiło, to kodem upoważniającym do rabatu jest MEGACENA.

Dane telefonu LG V30

Jest już następca

Warto przypomnieć, że podczas Mobile World Congress LG zaprezentował minimalnie stuningowanego następcę LG V30, o dumnej nazwie LG V30S ThinQ. Na MWC2018 sprawdziliśmy jak działają jego funkcje AI, o czym przeczytać możecie tutaj.

Wracając jeszcze do bohatera tego wpisu, czyli jesiennego LG V30, to jest to urządzenie, które zaciera ostatnie centymetry dystansu pomiędzy LG a czołówką najlepszych na świecie smartfonów. Telefon zaskakuje niewielką masą, lekkością interfejsu i możliwościami fotograficznymi, a do tego jest bardzo atrakcyjny wizualnie. Tak jak wielką okazją jest zakup LG G6 w cenie grubo poniżej 2000 zł, tak w obecnej promocji bardzo dobrym pomysłem jest LG V30, o ile do wydania na smartfon marzeń mamy 2300 zł.



O LG V30 pisaliśmy już bardzo dużo na łamach TELEPOLIS.PL. Warto zacząć od naszej obszernej recenzji telefonu, zahaczyć o ocenę w rankingu 10 najgorętszych telefonów 2017 roku, jak i przekonać się jakie zdjęcia robi LG V30 w starciu z iPhone'em X, Note8 i Huaweiem Mate 10 Pro.

Zobacz: regulamin promocji.

Źródło tekstu: OleOle.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
26. ~jarek
0

2018-03-19 12:13:02

wyprzedane

Odpowiedz

25. ruskov
0

2018-03-19 12:11:24

dalej bym nie kupił za taka cenę

Odpowiedz

24. ~zenON
0

2018-03-18 19:28:21

Ktoś kto kupił V30 za prawie 4tyś nie jest pewnie zbyt szczęśliwy z ceny obecnie obowiązującej, nie kupi już nowego LG zaraz po premierze bo zwyczajnie trzeba być idiotą by znowu dać się złapać na taką utratę wartości sprzętu w parę miesięcy... LG coraz częściej strzela sobie w kolano, teraz do dobrego sprzętu dają zaporową cenę startową, ciekawe co jeszcze wymyślą...

Odpowiedz

23. toms
0

2018-03-18 12:40:52

6 - Komputronik wyrasta w moich oczach na najbardziej przyjazne miejsce dla naszych portfeli. Dwa spośród czterech iPhonów zakupiłem właśnie w tym sklepie, bo cena była najbardziej przystępna, a i obsługa na bardzo wysokim poziomie. Pozwolę sobie pochwalić sklep przy Jagiellońskiej 4 w Gliwicach. Mam nadzieję, że tego nie skasujecie, bo jak wiadomo, nie chwalę zbyt często...

Odpowiedz

22. ~Triest
2

2018-03-18 11:22:57

Problem w tym, że to nie tylko LG V30, a zdecydowana większość flagowców ma premierowe ceny wzięte z kosmosu.

Odpowiedz

21. ~frajerzy
0

2018-03-18 01:00:09

to się opłaca! zapewne, ale napewno nie konsumentom!

Odpowiedz

20. ~frajerzy
-1

2018-03-18 00:30:24

Najpierw cena zaporowa, a potem obniżka o 1500 wow ale tanio, i frajerzy się na to łapią.

Odpowiedz

18. ~pogromca_the-billi
1

2018-03-17 21:55:10

@16: Chyba twój Szajsung albo iZłom.

Odpowiedz

17. ~de_ent
0

2018-03-17 19:04:08

Nadal się nie opłaca, od 1700pln się zacznie opłacać. G6 tańszy i lepszy

Odpowiedz

16. ~fafarafa majonez
-2

2018-03-17 18:57:00

Chłam.

Odpowiedz

15. ~Ses
1

2018-03-17 17:52:37

Samsung następny w kolejce. Apple może jak dla mnie życzyć sobie 10k PLN i tak nie kupię.

Odpowiedz

14. t r o i p
1

2018-03-17 16:35:50

Ja go mam od miesiąca LG V30 i zapłaciłem za niego poniżej 2300 PLN bez żadnych promocji. Jestem z niego bardzo zadowolony.Uważam, że jest to świetny telefon, który ma przepiękne wzornictwo, rewelacyjny ekran, fakt pod ostrym kątem wpada w lekką czerwień, ale kto patrzy na telefon pod dziwnymi kątami, bardzo dobry tylny aparat porównywaliśmy z kolegą na laptopie zdjęcia z jego Galaxy S8 i mojego V30, i nie widać było różnicy, może expert od fotografii dostrzeże różnice, ale dla zwykłego człowieka jest ona nie do wykrycia. I ogólnie jest bardzo szybki i płynny. Reaguje szybciej niż S8.

Odpowiedz