DAJ CYNK

LG Swift G w ofercie Play, Nexus w starej cenie

27.03.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7564

Ważne 3

4

W porannym wpisie na blogu Marcina Gruszki pojawił się błąd - cena LG Nexus 4 nie wzrosła, w tabeli podane były ceny LG Swift G, który od jutra będzie dostępny w ofercie sieci.

W porannym wpisie na blogu Marcina Gruszki pojawił się błąd - cena LG Nexus 4 nie wzrosła, w tabeli podane były ceny LG Swift G, który od jutra będzie dostępny w ofercie sieci.

Europejska wersja smartfona Optimus G (w Polsce Swift G) została wyposażona w Androida 4.1.2 (Jelly Bean). Premiera nowego smartfonu to jednocześnie europejski debiut wyświetlacza firmy LG, IPS Plus True HD, wyposażonego w technologię Zerogap Touch i panel Gorilla Glass 2.

Interfejssmartfonu zostanie wzbogacony o dodatkowe funkcje takie, jak:

  • Qslide - funkcja w udoskonalonej wersji na rok 2013 umożliwia użytkownikom jednoczesne korzystanie z kilku aplikacji w trybie pełnoekranowym, wyświetlając ich okna, jako przezroczyste warstwy. Wielkość, położenie oraz stopień przezroczystości ekranu funkcji QSlide można zmieniać odpowiednio do upodobań użytkownika. Nowa wersja QSlide bezproblemowo współpracuje nie tylko ze standardową aplikacją odtwarzacza wideo, lecz również z fabrycznie instalowanymi aplikacjami przeglądarki internetowej, notatnika, kalendarza czy kalkulatora,
  • Safety Care - to funkcja podnosząca bezpieczeństwo użytkownika. W sytuacji wyboru numeru alarmowego, nieużywania telefonu przez ustalony czas, czy zakończenia połączenia z określonym numerem, funkcja ta pozwala na automatyczną wysyłkę do wybranych przez użytkownika osób wiadomości tekstowej z informacją o położeniu,
  • Privacy Keeper przy połączeniach przychodzących pozwala na ukrycie informacji personalnych (nazwisko, numer, zdjęcie) rozmówcy. Przesunięcie ikony na wyświetlaczu pozwala na przywrócenie informacji.

W udoskonalonym smartfonie LG Swift G dostępne są dodatkowe aplikacje, takie jak Google Now, Filmstrip View, Expandable Notification. Osobisty asystent Google Now wyświetla w czasie rzeczywistym informacje automatycznie dostosowywane do potrzeb użytkownika. Aplikacja Filmstrip View ułatwia przeglądanie oraz usuwanie zdjęć, natomiast Expandable Notification umożliwia wyświetlanie większej liczby powiadomień jednocześnie, a także pozwala na wyświetlanie podglądu określonych treści, bezpośrednio w obszarze powiadomień.Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Zmiany w cenniku telefonów sieci Play

Źródło tekstu: Play

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
7. ~Janes
0

2013-03-28 10:02:46

Grucha jak zwykłe pieprzy aby pieprzyć a dostępnosc reklamowanych telefonów to kilka sztuk

Odpowiedz

6. ~hopla
0

2013-03-27 17:46:35

Bardzo podobną nakładkę ma LG do tego co prezentuje Samsung. Zresztą coraz bardziej modele od LG przypominają mi te od Samsunga, tylko są w niższej cenie.

Odpowiedz

5. ~
0

2013-03-27 17:26:20

taki Nexus 4 ale z aparatem o większej rodzielczości ?

Odpowiedz

4. kowcio
0

2013-03-27 16:11:00

A co to te zerogap touch? znalazłem tylko takie coś "the screen uses a new technology of called ZeroGap Touch which prints the circuitry on the back of the LCD screen making it slightly thinner and more responsive to touch." - czyli ekran jest cieńszy niż normalny LCD, a to drugie to co, bardziej czuły na dotyk, czy elastyczny? Jak to rozumieć? Czy to może jest sterowanie ekranem bez dotykania powierzchni LCD? :)

Odpowiedz

3. ~mack
0

2013-03-27 15:44:08

Dzięki bardzo, bo naprawę miałem wątpliwości.

Odpowiedz

2. LuiN
0

2013-03-27 15:29:03

1, mack - zgadza się, już poprawiłem wiadomość, by nie było wątpliwości.

Odpowiedz

1. ~mack
0

2013-03-27 15:24:52

Swift G9 = Optimus G9? Ciężko to wywnioskować z pierwszych zdań newsa. Dzięki za sprecyzowanie.

Odpowiedz