DAJ CYNK

LG L35 - prosty model z małym ekranem

21.05.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 35

Ważne 2

2

LG na swojej niemieckiej stronie zaprezentował dane nowego modelu - LG L35.

LG na swojej niemieckiej stronie zaprezentował dane nowego modelu - LG L35.

L35 to prosty i o nie dużym rozmiarze model pracujący pod kontrolą systemu Android. Wyposażony został 3,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 320x480pix, aparat 3Mpix, dwurdzeniowy procesor Qualcomm MSM8210 pracujący z częstotliwością 1,2 GHz, 512 MB pamięci RAM oraz 4 GB pamięci wewnętrznej (dla użytkownika dostępne będzie ok. 1,4 GB). Telefon pracuje w standardzie 2G i 3G z HSPA (pobieranie do 14 Mb/s , wysyłanie do 5,76 Mb/s), a łączność zapewnią dodatkowo moduły Bluetooth 4.0 oraz Wlan 802.11b/g/n. Do zasilania wykorzystano litowo-jonowy akumulator o pojemności 1540 mAh.

Telefon dostępny będzie w kolorach czarnym i białym. Nie podano w jakiej będzie cenie i kiedy pojawi się na rynku.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: LG, wł

Tagi: LG
Komentarze
Zaloguj się
0

2014-05-22 21:05:04

4 calowe smartfony są bardzo zbliżone wymiarami i wagą do starych i bardzo popularnych Nokii 3210, 3310, 3330. Jedynie Nokie były grubsze. Ale tak to wielkiej różnicy nie ma. 4 cale to bardzo fajna przekątna. I na pewno nie można powiedzieć, ze jest duża.

Odpowiedz

26. ~Smarkfon_
0

2014-05-22 15:23:23

Smarkfony za 200 zł też są potrzebne! Za taką kasę nie kupisz dziecku roweru, no chyba że używany.

Odpowiedz

25. ~YnG
0

2014-05-22 14:48:58

Brak autofocusa w aparacie odstrasza...@22Nie każdy lubi smartfony >4 cali nawet jeśli wykorzystuje ich pełny potencjał.I nie musisz od razu wszystkich używających takich smartfonów mierzyć jedna miarą.Dla mnie 4,3 cala jest stanowczo zbyt duże.Pozdrawiam

Odpowiedz

23. ~
-1

2014-05-22 10:18:34

@15 lubie pociągi xD

Odpowiedz

22. ~Punk
0

2014-05-22 00:19:45

Nic poniżej 4.3 cala mnie nie interesuje, takie małe zabawki są chyba dla dzieci komunijnych.Komfort korzystania ze smartfona to minimum te 4.3, testowałem różne telefony i taki ekran jest w sam raz bo poręczny, a zarazem czytelny obraz ma.

Odpowiedz

0

2014-05-21 22:51:58

@20. Tyle że kilka lat temu 3g praktycznie nie istniało i nikt nie myślał poiważnie o necie w telefonie. Ci co chcą maĺy telefon, wybiorą sobie coś tradycyjnego. Ci co chcą smartfona, będą szukać czegoś większego. A ten lg, ni z gruchy, ni z pietruchy. Dobry dla dziecka do zabawy.

Odpowiedz

20. ~ja
1

2014-05-21 22:21:54

wide ze wielu marudzi z powodu ekranu a ja przypomne tym najmlodszym ze jeszcze kilka/kilkanascie lat temu ludzie szukali jak najmniejszych telefonów, ktore mieszcza sie w kieszeniach nawet koszul meskich i nie zwisaja jak psu.... albo nie gniata tego i tamtego, to jest tez atut ze cos jest niewielkie i funkcjonalne !!! jesli bedzie mial wydajny system i baterie to moze byc naprawde ciekawa propozycjaa, osobiscie trzymam kciuki za tem model i licze ze ludzie zrozumieja ze nie kazdy telefon musi byc wielki , niewygodny , pradozerny i wygladac jak pol laptopa, nie kazdy marnuje czas na fb czy innych pierdolach albo dziecinnych gierkach

Odpowiedz

19. ~Uni
0

2014-05-21 21:56:43

ad 17. Jeszcze nie testowałem LG L40, jednakże biorąc pod uwagę jego parametry (niezłe, markowe CPU i GPU połączone z niewielkiej rozdzielczości ekranem), nowy i lepiej zoptymalizowany (przynajmniej w teorii ;-) Android 4.4, a także doświadczonego producenta - z dużą dozą prawdopodobieństwa można spodziewać się nie tylko bezproblemowego użytkowania w zakresie podstawowych funkcji, czy też grania, ale nawet niezłych wyników w benchmarkach :-)Bałbym się natomiast o jakość obrazu ze względu na zastosowanie w L40 zwykłego ekranu TFT (nie IPS), zwłaszcza zważając na fakt, że w poprzednich generacjach "L-ek" z niższej półki LG delikatnie mówiąc nie popisał się w kwestii jakości wyświetlaczy.

Odpowiedz

18. ~LeszekTG
0

2014-05-21 21:15:57

Ekran jak w HTC Hero - telefon z przed 5 lat. Drugi (lub trzeci) telefon z Androidem

Odpowiedz

17. ~Safari
0

2014-05-21 21:00:13

@16 - a wiesz może, jak ten l40 się sprawdza? Do podstawowego użytko - sms, dzwonienie, jakaś gra (Plants vs Zombies :D)...? Dodam, że nie jestem hardcorowym użytkownikiem, który bawi się w rooty, sruty i inne grzebanie.

Odpowiedz

16. ~Uni
0

2014-05-21 20:18:40

Powodzenie na rynku modelu L35 będzie zależeć w główniej mierze od tego jak zostanie skalkulowana u nas jego cena. Obecnie wyższy i nieco lepiej wyposażony model LG L40 (między innymi z większym wyświetlaczem - 3.5 cala) można bez problemu kupić za około 300 zł - mowa tu oczywiście o nowym egzemplarzu z gwarancją, zakupionym legalnie, w którymś ze znanych sklepów internetowych (a nie o jakimś używanym z aukcji). Tak więc już cena startowa LG L35 nie powinna przekroczyć 300 zł żeby jego zakup był opłacalny!

Odpowiedz

11. ~
1

2014-05-21 16:51:34

ace2 to zmulony szajs, dodatkowo jeszcze nakładka szajsung która nawet s4 muli, tu dzięki nowszej konstrukcji procka oraz android 4.4 i nakładce lg która nie muli telefonów to powinien działać bezproblemowo.

Odpowiedz

10. znaffca
-3

2014-05-21 16:31:04

Ace2 lepszy

Odpowiedz

-2

2014-05-21 15:25:59

Za mały ten ekranik. Taki telefon tylko znichęca do internetu. W okolicach tych 4 cali to absolutne minimum. A tu ekran sprzed pół dekady.

Odpowiedz

1

2014-05-21 15:20:59

Niby nic ciekawego, ale Android 4.4.2 i niska cena powinny zrobić swoje.

Odpowiedz