DAJ CYNK

Jak wygląda produkcja iPhone'a 8?

14.08.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4142

Ważne 4

1

W sieci pojawiły się dwa krótkie nagrania z fabryk Foxconnu. Możemy na nich zobaczyć, jak wyglądają warunki produkcji iPhone'a 8.



W sieci pojawiły się dwa krótkie nagrania z fabryk Foxconnu. Możemy na nich zobaczyć, jak wyglądają warunki produkcji iPhone'a 8.

Nagrania są bardzo niskiej jakości i nie zobaczymy na nich w zasadzie żadnych szczegółów dotyczących nowego smartfonu Apple'a. Możemy za to zobaczyć jak wygląda sama produkcja i w jakich warunkach przebywają pracownicy fabryk Foxconnu.

<: F3282 :>



Zobacz: iPhone 7s Plus i iPhone 8 - porównanie wyglądu (wideo)

Źródło tekstu: Slashleaks; wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~Antek
0

2017-08-17 13:37:45

Jedną czynność, wytarcie fona wykonuje tyle osób? I to się chinolom opłaca?

Odpowiedz

9. ~jojo
0

2017-08-14 22:46:37

Niewiem widzialem kilka dokumentuw o taniej produkcji tak jest wszedzie,a iphon i tak bedzie bil rekordy sprzedazy

Odpowiedz

1

2017-08-14 17:42:19

@5 lepiej nie umieć trzymać telefonu, niż nie umieć prawidłowo pisać

Odpowiedz

0

2017-08-14 17:38:08

@1 szkoda, że tam nie mogłeś tam pojechać i zobaczyć na własne oczy

Odpowiedz

6. ~
0

2017-08-14 17:25:27

@5, pisze się &quot;nie umiom&quot;

Odpowiedz

5. ~
-1

2017-08-14 17:17:32

Chińczyki też nie umio prawidłowo trzymać telefonu przy nagrywaniu filmów i nagrywają filmy obrócone o 90 stopni...

Odpowiedz

1

2017-08-14 16:24:45

Chcecie wiedzieć jak wygląda produkcja waszych telefonów? Jaka jest prawdziwa cena telefonów? Obejrzyjcie za darmo na youtube film dokumentalny: &quot;Prawdziwa cena twojego smartfona&quot;. Dowiecie się ile ludzi ginie, abyście mogli mieć swoje telefony :) Gorąco polecam.

Odpowiedz

0

2017-08-14 16:14:38

@2 jak piszesz to samo pod kilkoma wiadomościami to jest to spam, którego z wielką radością się pozbywam. Chyba że masz na to ciekawsza teorie.

Odpowiedz

2. ~
0

2017-08-14 15:43:54

pytanie do redakcji :czemu kasujecie komentarze ,które naprowadzają Was na dobrą drogę w pisaniu/redagowaniu tresci ?to tresc mojego komentarza kasowanego :do redakcji :coraz wiecej tuinformacjiplotkarskich,że cos mabyc ,cos ktos gdziessłyszał,juz chyba jest,prawdopodobniebędzie itp .wezciepiszcie co juz jest ,a nieco moze bedzie ,a wsumie moze nigdy niebedzie .inaczej tak na prawdę stajecie sięplotkarzami.

Odpowiedz