DAJ CYNK

iPhone X nie lubi zimna

10.11.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6499

Ważne 3

2

Idzie zima i posiadacze iPhone'a X muszą myśleć nad awaryjnym smartfonem na ten okres. Dotyk nowego iPhone'a przestaje działać w niskich temperaturach.



Idzie zima i posiadacze iPhone'a X muszą myśleć nad awaryjnym smartfonem na ten okres. Dotyk nowego iPhone'a przestaje działać w niskich temperaturach.

O tym, że iPhone X lubi ciepło zdążyliśmy się już przekonać podczas redakcyjnych testów. Smartfon potrafi bardzo mocno się nagrzać. Przeniesienie testów bliżej lodówki może jednak nie być dobrym rozwiązaniem, bo wtedy użytkowanie go stanie się niemożliwe.

Jak informują użytkownicy iPhone'a X, w momencie zmiany otoczenia na zimne (w okolicach 0 stopni Celsjusza), czyli np. po wyjściu z domu, po kilku sekundach przestaje działać panel dotykowy. Apple już wie o problemie i na chwilę obecną zaleca... czekanie aż dotyk ponownie zacznie działać. Ma to trwać kolejnych kilka sekund. Problem ma jednak zostać usunięty przy okazji najbliższej aktualizacji oprogramowania.

Źródło tekstu: TheLoop; wł

Komentarze
Zaloguj się
32. Hose
1

2017-11-10 23:10:32

Wygląda to paskudnie z tym wystającym aparatem... Ogólnie uważam że trzeba mieć faktycznie jakieś problemy by sobie to sprawić.. Jeśli jabłko to tylko z drzewa..

Odpowiedz

31. ~gość
1

2017-11-10 17:27:46

Nic nie muszą z shitphonem robić, wystarczy wprowadzić na rynek emejzing edycję "grzałki X" podgrzewające to cudo za jedyne powiedzmy dla najwierniejszych fanów 199$ :-D

Odpowiedz

30. ~miro
1

2017-11-10 16:55:37

Mówiłem, że testerzy zapłacą grubą kasę i będą jeszcze zadowoleni i oczywiście złego słowa nie dadzą powiedzieć, ah wyznawcy...

Odpowiedz

29. lord_kr
1

2017-11-10 16:39:17

@28 bedzie trzeba palic iognisko jak pod czolgami pod Stalingradem :-)

Odpowiedz

28. ~jarko
2

2017-11-10 16:02:26

Dostałem informację, że applefan chciał skomentować ten artykuł, ale stoi na przystanku i mu dotyk w iPhonie przestał działać xD

Odpowiedz

27. lord_kr
2

2017-11-10 14:48:42

Ale to tylko kolejny emejzing ficzer - Twoj telefon za pomoca niedzialajacego dotyku poinformuje cie kiedy lepiej zostac w domu. Nawet S8+ tego nie ma :)

Odpowiedz

26. ~DAREK
0

2017-11-10 12:42:10

Panowie ... apeluję o spokój - model X jest dedykowany dla ludów Afryki.

Odpowiedz

25. iphoneski
-1

2017-11-10 12:39:37

@24 a to nie wiem, nie badam pliszek, ale możliwe :)

Odpowiedz

24. ~
1

2017-11-10 12:05:17

@23 kazda pliszka swoj ogon chwali

Odpowiedz

23. iphoneski
-1

2017-11-10 11:58:51

@21 ja też go mam i uważam zupełnie inaczej, najlepszy telefon w tym rozmiarze. A co do przepłacania to zależy, jeden żyje miesięcznie za tysiąc zł, a drugi wydaje tyle jednego dnia.

Odpowiedz

22. ~
-2

2017-11-10 11:35:14

@21 se to iPhone dla biedaków

Odpowiedz

21. ~Piotrrr
0

2017-11-10 10:58:12

@5 ja mam iphone Se 32 gb i uwazam ze nie warto przeplacac i kupic telefon innej marki z androidem. więcej na pewno nie kupie. A ten co mam oddałem żonie w zamian za Galaxy Jr.

Odpowiedz

20. ~HD
1

2017-11-10 10:54:26

Epyl wypuści etui z grzałką za 299$ :)

Odpowiedz

19. ~HD
1

2017-11-10 10:53:29

Trudno wymagać jakoci i niezawodności za jedyne 5k..

Odpowiedz

18. ~zenON
0

2017-11-10 10:43:26

To świetna wiadomość dla tych którzy nie lubią zimna, nikt ani nic nie zmusi ich do opuszczenia domu ;-)

Odpowiedz