DAJ CYNK

Huawei Nova 3 - koniec ze średnią półką

11.07.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3467

Ważne 3

0

Za kilka dni Huawei zaprezentuje smartfon Nova 3. Nie jest to już urządzenie ze średniej półki.



Za kilka dni Huawei zaprezentuje smartfon Nova 3. Nie jest to już urządzenie ze średniej półki.

Huawei Nova 3 jest wizualną kopią dotychczasowych smartfonów firmy. Z przodu mamy Huaweia P20 Lite, a z tyłu Honora 10.

Specyfikacja również nie jest niczym nowym. Podobnie jak we flagowcach z serii P20, tutaj również zastosowano układ Kirin 970 w parze z 6 GB pamięci RAM i aż 128 GB pamięci wbudowanej. Główny, podwójny aparat też jest taki jak w Honorze 10 - 16 Mpix (F/1.8) rejestruje obraz kolorowy, a drugi 24 Mpix czarno-biały. Z przodu również mamy dwa aparaty - 24 i 2 Mpix. Na wyposażeniu znajdziemy też czytnik linii papilarnych z tyły obudowy, Androida 8.1 z nakładką EMUI 8.2, wsparcie sztucznej inteligencji przy robieniu zdjęć oraz obsługę emotikonów 3D Qmoji. Całość zasilana jest akumulatorem o pojemności 3750 mAh. Jak na zastosowany ekran o przekątnej 6,3 cala (1080 x 2160 pikseli) obudowa jest stosunkowo nieduża i ma wymiary 157 x 73,7 x 7,3 mm i waży 166 gramów.

Przedsprzedaż smartfonu w sklepie Vmall kończy się 19 lipca. Cena nie jest jeszcze znana.

Źródło tekstu: vmall; wł

Komentarze
Zaloguj się
13. PiotrW
0

2018-07-23 17:21:37

@miro tak a pro po to wcięcie całe można zmienić w ustawieniach telefonu tak samo w P20 Pro Lite etc

Odpowiedz

12. ~Preed
0

2018-07-12 09:26:42

Luin@- jakoś Sharp w modelach Crystal zrobił bez wcięcia ekran i był głośnik słuchawki działający na zasadzie przewodnictwa kostnego, czy jakoś tak.

Odpowiedz

11. ~miro
1

2018-07-11 20:06:15

@10 możesz radzić, nie skorzystam z Twoich rad, jakoś Samsung potrafi zrobić normalny telefon bez żadnych głupich wcięć, mało tego nadal jest jack 3.5mm. Dopóki ajfon nie wprowadził X nie było takich nadgryzionych ekranów (nie licząc Essential Phone czy jak to tam się pisze ale nikt ich mody by nie podłapał). Luin a ja nadal twierdzę, że te wcięcie nie ma żadnego sensu, jak trzymasz telefon poziomo to nic Ci nie daje to wcięcie.

Odpowiedz

10. LuiN
-1

2018-07-11 16:47:03

@9, miro - jak rozumiem chcesz telefon, z którego nie da się rozmawiać, bo nie ma głośnika słuchawki? Radzę spróbować tych wcięć, by zrozumieć skąd się wzięły.

Odpowiedz

9. ~miro
1

2018-07-11 16:24:47

i znowu te badziewiaste wcięcie do porzygania, tak szkaradnie te telefony z tym wcięciem wyglądają że to aż wstyd pokazywać się z nim a przez producenta wstyd produkować.

Odpowiedz

8. ~Vck
0

2018-07-11 15:56:32

+7 on pisze @4 !!!!!o polityce a nie telekomunikacji

Odpowiedz

7. ~Cd
0

2018-07-11 15:07:11

@4 Pierwsze słysze o tym modelu. Ile rdzeniowy to jest model i jakie taktowanie w Mhz? Kiedy został wyprodukowany i przez jakiego producenta. Jak do tej pory to najlepszy Kirin 970

Odpowiedz

0

2018-07-11 13:46:52

@5 Chińska logika ;) tam tak to działa. Deklarujesz zakup, później poznajesz cenę i decydujesz.

Odpowiedz

5. ~Autostopowicz
0

2018-07-11 13:39:00

"Przedsprzedaż smartfonu w sklepie Vmall kończy się 19 lipca. Cena nie jest jeszcze znana." - jakaś logika? :D

Odpowiedz

4. ~Jaro
0

2018-07-11 13:01:04

Tusk na króla wszechświata.... To jest gieniusz

Odpowiedz

3. ~Jur
0

2018-07-11 10:50:10

@2 ale jakiej? Jestem niepełnosprawny i nie mam źony

Odpowiedz

2. ~Tom
-2

2018-07-11 10:37:52

To weź się do roboty polaczku. i zarób.

Odpowiedz