DAJ CYNK

Huawei i Honor: dla kogo Android Oreo?

05.09.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9906

Ważne 0

0

Użytkownicy smartfonów chińskiego producenta mogą być dobrej myśli. Większość popularnych modeli Honora i Huaweia otrzyma aktualizację Androida do najnowszej wersji Oreo.



Użytkownicy smartfonów chińskiego producenta mogą być dobrej myśli. Większość popularnych modeli Honora i Huaweia otrzyma aktualizację Androida do najnowszej wersji Oreo.

Nie jest jeszcze znana konkretna data aktualizacji. Miejmy nadzieję, że nie będzie z nią jak w przypadku Androida 7.0, który miał pojawić się w okolicach października 2016 roku, a użytkownicy np. Huaweia P9 musieli na niego czekać do lutego 2017 roku.

Aktualizacji mogą być pewni posiadacze następujących modeli Honor:


Niepotwierdzona, ale bardzo możliwa jest też aktualizacja dla Honora 5X oraz Honora 7 Lite.

Jeśli chodzi o smartfony Huaweia, to tutaj aktualizacji mogą oczekiwać posiadacze:
Niewykluczona, ale również niepotwierdzona pozostaje aktualizacja dla:
Pozostałe modele nie otrzymają aktualizacji.

Źródło tekstu: gadgetraid; wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~Krz
0

2017-09-06 09:04:25

Po co mi to? Kolejna zmiana ikonek i melodyjek. Żadnych zalet po przejściu z 6 na 7w moim p9 nie widzę. Trudniejsze oszczędzanie energii. Jak coś jest dobre to po co to psuć?

Odpowiedz

13. Thomas123
0

2017-09-06 08:03:51

Ad 12. Nie ma szans na aktualizację Huawei P8 do androida 7. To jest przesądzone.

Odpowiedz

12. ~
0

2017-09-06 00:06:01

Ciekawe co będzie z Huawei P8, Fajnie by było jakby dostał chociaż Androida 7.0 zawsze można pomarzyć.

Odpowiedz

11. ~Prawda
0

2017-09-06 00:04:28

Nie róbmy jaj pani sobie nadziei, p8 lite nie otrzymał żadnej aktualizacji, nie otrzymał aktualizacji do Android 7.0 to tym bardziej nie otrzyma do Androida 8.0. No chyba że jakiś stanie się nieprzewidziane cud, ale w tej kwestii Cudów nie ma to chodzi o kasę.

Odpowiedz

10. ~miki
0

2017-09-05 17:26:48

heh - no i miałem właśnie na dniach kupować Honora 9 - a tak, to nich mnie ... pocałują, pozostaje konkurencja :)

Odpowiedz

0

2017-09-05 16:45:16

Uwielbiam to wrozenie z fusow /''Niepotwierdzona, ale bardzo możliwa jest też aktualizacja ... Niewykluczona, ale również niepotwierdzona aktualizacja/'', a jelenie siedza z wielkimi oczami /''dostane, niedostane/''. Przypomina mi to komunizm i wodzenie za nos spoleczenstwo, mogliby jeszcze rozdawac wzorem komunistow talony na aktualizacje :p Stanislaw Bareja sie w grobie przewraca ... ze smiechu :)

Odpowiedz

8. PawlusG
0

2017-09-05 16:24:57

Przecież Honor 7 nawet 7.0 nie dostał, więc co tu mówić o 8.0. To samo zresztą się tyczy Huawei Mate S. W zestawieniu chodzi nie o zwykłą P8 Lite, ale P8 Lite 2017, które jest tym samym co P9 Lite 2017.

Odpowiedz

1

2017-09-05 16:17:16

Huawei Mate S nie dostał nawet aktualizacji do wersji 7. Podobno ze względu na zbyt słaby moduł grafiki.

Odpowiedz

6. ~nah
0

2017-09-05 15:55:37

5X nie dostał Nougata to i nie dostanie Oreo.

Odpowiedz

5. ~MAtti
0

2017-09-05 15:27:46

Piszcie też o tabletach! Mediapad m3 musi dostać i m2 pewnie też

Odpowiedz

4. ~~
0

2017-09-05 15:26:37

Też czytałem, że procek nie pozwala, czegoś tam nie obsługuje, dlatego niemoźliwa jest instalacja Androida 7

Odpowiedz

3. loryfer
0

2017-09-05 15:25:30

ja bym poczekała na jakieś bardziej potwierdzone info niż włoska stronka, ale i tak miło swój zobaczyć na lliście. Byle nie było tyle czekania znów.

Odpowiedz

2. ~****
0

2017-09-05 15:11:34

Z tego co czytałem w p8 lite nie będzie aktualizacji ponieważ na to procesor nie pozwala

Odpowiedz

1. ~Thomas123
0

2017-09-05 15:03:55

Ciekawe. Huawei P8 lite na liście niewykluczonych tymczasem Huawei P8 definitywnie aktualizacji do androida 7 nie dostanie nie mówiąc o Oreo. Coś te informacje chyba z paluszka, a przynajmniej część.

Odpowiedz