DAJ CYNK

HTC sklonował reklamę Apple'a z 1984 roku

06.11.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5359

Ważne 9

4

HTC zaczyna igrać z ogniem. Nowa reklama ekstremalnie podobnego do iPhone'ów One'a A9, wyraźnie nawiązuje do ikonicznej reklamy Apple'a.

HTC zaczyna igrać z ogniem. Nowa reklama ekstremalnie podobnego do iPhone'ów One'a A9, wyraźnie nawiązuje do ikonicznej reklamy Apple'a.Reklamę komputerów Macintosh z 1984 roku widział chyba każdy zainteresowany tematyką nowych technologii. Ba, to jeden z tych spotów, które na zawsze zapisały się w historii reklamy i rzecz jasna bezpośrednie nawiązanie do Roku 1984 George'a Orwella.

O ile jednak Apple rzeczywiście promował wtedy ucieczkę od jednakowości i schematów, o tyle już HTC przekonuje do wyjścia poza schemat urządzeniem podlegającym temu schematowi. Bo w końcu jak wyróżnić się telefonem, który i tak będzie przez wszystkich mylony z iPhone'em?

Zobacz: HTC: To Apple skopiował nasz design

Warto też przypomnieć, że niedawno HTC przekonywał, że to Apple skopiował design urządzeń tajwańskiej firmy. Wracając jeszcze do reklamy HTC One A9 - oglądajcie, póki Apple jej nie zablokuje :-).Źródło zdjęć: nullnull

Źródło tekstu: 9TO5MAC, wł

Komentarze
Zaloguj się