DAJ CYNK

Galaxy S8+ Dual SIM trafia do Europy kontynentalnej

29.06.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 54

Ważne 4

3

Flagowiec Samsunga w wersji Dual SIM najpierw trafił do Wielkiej Brytanii, a teraz można go kupić w Niemczech, Austrii, Hiszpanii i we Włoszech.Flagowiec Samsunga w wersji Dual SIM najpierw trafił do Wielkiej Brytanii, a teraz można go kupić w Niemczech, Austrii, Hiszpanii i we Włoszech.

Samsung Galaxy S8+ Dual SIM ma jedną dosyć istotną wadę. Nie da się w nim jednocześnie korzystać z dwóch kart nanoSIM i karty microSD, ponieważ gniazdo na drugą kartę SIM jest współdzielone z kartą pamięci. Musimy więc sami zdecydować, czego chcemy użyć. Dostępne kolory to Midnight Black i Orchid Grey.

Smartfon jest dostępny w Niemczech w cenie 900 euro (3817 zł), a jako darmowy dodatek dostaniemy stację do ładowania bezprzewodowego o wartości 90 euro. Identyczną cenę ma Galaxy S8+ Dual SIM w Austrii, jednak tam nie dostaniemy prezentu, podobnie jak w Hiszpanii i we Włoszech. Jednak w tych dwóch przypadkach wyższa jest cena smartfonu i wynosi odpowiednio 910 euro (3860 zł) i 950 euro (4029 zł). Telefon można kupić poprzez oficjalną stroną Samsunga.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: GSMArena, wł

Komentarze
Zaloguj się