DAJ CYNK

Galaxy Note FE jeszcze w lipcu może wyruszyć w świat

10.07.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 37

Ważne 1

2

7 lipca odświeżony Galaxy Note 7 trafił do sprzedaży w Korei Południowej. Być może jeszcze w lipcu telefon ten trafi na inne rynki.7 lipca odświeżony Galaxy Note 7 trafił do sprzedaży w Korei Południowej. Być może jeszcze w lipcu telefon ten trafi na inne rynki.

Zgodnie z oczekiwaniami, 7 lipca rozpoczęła się sprzedaż smartfonu Samsung Galaxy Note FE, będącego odświeżoną wersją Galaxy Note 7. Od oryginału Galaxy Note Fan Edition odróżnia mniejszy akumulator o pojemności 3200 mAh (w miejsce 3500 mAh) oraz system operacyjny Android Nougat (oryginalnie był Android Marshmallow). Odświeżony smartfon jest dostępny w sprzedaży u trzech koreańskich operatorów telekomunikacyjnych (SK Telekom, Korea Telekom i LG Uplus) za 699600 wonów (około 2260 zł), czyli o 30% mniej, niż wynosiła w ubiegłym roku cena Galaxy Note 7.

Na południowokoreański rynek trafiło około 400 tys. egzemplarzy Galaxy Note FE. Oczekuje się, że jeszcze w lipcu Galaxy Note Fan Edition trafi na inne rynki. Istnieje też pewne prawdopodobieństwo, że napędzający oryginalny Galaxy Note 7 Snapdragon 820 (na niektórych rynkach) zostanie zastąpiony Snapdragonem 821.Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung Galaxy Note 7 w katalogu.

Źródło tekstu: The Korea Herald, pocketnow, wł

Komentarze
Zaloguj się