DAJ CYNK

Błąd w iOS 11 pozwala na nieautoryzowany dostęp do zdjęć

18.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4264

Ważne 4

4

Odkryto nową lukę w iOS 11, która może dotyczyć wszystkich urządzeń Apple'a z tym systemem.



Odkryto nową lukę w iOS 11, która może dotyczyć wszystkich urządzeń Apple'a z tym systemem.

Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, żeby uzyskać dostęp do zdjęć na urządzeniu z systemem iOS 11.0.3 lub iOS 11.1 beta. Jak tłumaczą odkrywcy luki na swoim kanale iDeviceHelp na YouTube, należy znać numer telefonu przypisany do iPhone'a, zadzwonić na niego i wykonać kilka kolejnych kroków, które znajdziemy na zamieszczonym poniżej filmie.

Należy oczekiwać, że Apple wyda wkrótce stosowną łatkę, która spowoduje większe bezpieczeństwo zgromadzonych na naszych iPhone'ach zdjęć.



Zobacz: Apple iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 Plus zaprezentowane
Zobacz: Polskie ceny Apple iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 Plus

Źródło tekstu: iDeviceHelp, wł

Tagi: apple iOS 11
Komentarze
Zaloguj się
15. ~ktosiek
0

2017-10-21 12:38:15

na ich infolinie 00-800-441-18-75

Odpowiedz

14. ~ktos
0

2017-10-21 05:36:23

A ja mam pytanie, gdzie zgłaszać takie błędu w związku z aktualizacja ios 11.0.3 na moim iphonie bardzo często uruchamia się samoczynnie wi-fi pytanie gdzie to zglosisc???????

Odpowiedz

13. mlb
0

2017-10-19 09:47:18

@11 no właśnie, luka z kategorii tych dla hobbystów, realne zagrożenie znikome

Odpowiedz

12. ~abc
0

2017-10-19 09:45:46

no cóż - dobra, chińska produkcja też czasem zawodzi ;-)

Odpowiedz

11. mlody_pelikan
1

2017-10-19 09:23:49

Po pierwsze trzeba mieć iPhone/''a, po drugie trzeba znać numer tel, ktoś kto ma iPhone/''a nie ukradnie drugiego iPhone/''a bo po co, nie jest biedakiem. Więc byle złodziej i tak nie ma dostepu do zdjęć.

Odpowiedz

10. ~
-1

2017-10-18 20:08:47

kolejny dowód na to że aktualizacje są bez sensu :)

Odpowiedz

9. ~gość
0

2017-10-18 19:22:50

A masturbatorzy applefani mówią że taki cudowny ich system, no ideał.

Odpowiedz

8. ~
0

2017-10-18 18:31:34

3 na ta chwile wszyscy przegonili apple bo nikt podobnego bledu w innych systemach nie zglaszal ;) no ale kazdy proboje ich gonic... jasne , zyj sobie w swoim swiecie.

Odpowiedz

0

2017-10-18 18:24:47

Błąd trochę kiepski, ale oni potrafią szybko reagować.

Odpowiedz

6. ~..
0

2017-10-18 18:15:43

Przesadzacie. Dajcie chwilę czasu a fan tej marki zaraz Wam tutaj wyjaśnie, że to celowe było, specjalnie i firma o tym od samego początku wiedziała. Prawda applefun? Wytłumacz im jak zawsze.

Odpowiedz

5. ~Hotelarz
1

2017-10-18 17:36:36

I co młody_pelikan twój iOS jest do dvpy.

Odpowiedz

4. ~
0

2017-10-18 17:16:05

Przecież użytkownicy iPhone nie mają nic do ukrycia, na blogach i Tumblr co drugi z gołym małym lub gołą pusią i iPhone w ręku robi sobie focie hihi

Odpowiedz

3. ~Olki
0

2017-10-18 17:08:21

Za chwile wyjdzie poprawka, a wszyscy próbują dogonić apple. Osobiście mam jedno i drugie, ale za stabilność i czas działania wole apple, a za dodatki, apki i poruszanie się adroida. Szkoda że nie ma telefonu że z andkiem tak dobrego jak iPhone (czas działania, stabilność, jakość zdjęć i wielkość).Przykłąd:S7 ok 2-3h MAX jaki wyciągam SOTiPhone 7 min 6h SOT!!!

Odpowiedz

2. ~tadek
0

2017-10-18 16:58:27

@1 wiesz czemu wspaniały ? Bo jutro wyjdzie poprawka.

Odpowiedz

1. ~pabloki
1

2017-10-18 16:53:16

ponoć taki apple wspaniały.

Odpowiedz