DAJ CYNK

BlackBerry Mobile szykuje dwa nowe smartfony

02.07.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 26

Ważne 3

1

Jeszcze nie opadł kurz po premierze ostatniego owocu współpracy między BlackBerry i TCL - BlackBerry KeyOne - a już mamy informacje o kolejnych dwóch (tym razem - w pełni dotykowych) urządzeniach. Noszą nazwy kodowe Juno oraz Krypton.Jeszcze nie opadł kurz po premierze ostatniego owocu współpracy między BlackBerry i TCL - BlackBerry KeyOne - a już mamy informacje o kolejnych dwóch (tym razem - w pełni dotykowych) urządzeniach. Noszą nazwy kodowe Juno oraz Krypton.

Obie nazwy pasują do ostatnich posunięć BlackBerry. Ostatnie trzy modele - DTEK50, DTEK60 oraz KeyOne - nosiły nazwy kodowe Neon, Argon oraz Mercury. Przynajmniej jeden z nadchodzących smartfonów ma zostać zaprezentowany jeszcze w tym roku.

O ile Juno pozostaje tajemnicą, udało się poznać już pierwsze informacje na temat drugiego szykowanego telefonu. Odkryto konfigurację nadchodzącego smartfonu o numerze BBD100-1. Na forum CrackBerry informowano, że jest to właśnie Krypton. Jakiś czas później przecieki potwierdził znany z wiarygodności Evan Blass.

Jaka będzie specyfikacja kolejnego urządzenia z logiem BlackBerry? Będzie to w pełni dotykowy smartfon z rozdzielczością ekranu 1920 x 1080, 4 GB RAM, Snapdragonem 625 oraz akumulatorem 4000 mAh. Cena prawdopodobnie wyniesie 599 CAD (około 1700 złotych).

Źródło tekstu: blackberry-10.fr, crackberry, wł

Komentarze
Zaloguj się