DAJ CYNK

TourAvi - osobisty głosowy przewodnik turystyczny firmy Allview

10.07.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 1126

Ważne 1

1

Touravi dostarczy użytkownikom kompleksową usługę przewodnika turystycznego, dzięki systemowi, który rozpoznaje obiekty i dostarcza informacji o nich.Touravi dostarczy użytkownikom kompleksową usługę przewodnika turystycznego, dzięki systemowi, który rozpoznaje obiekty i dostarcza informacji o nich.

Smartfon Allview Soul X5 Pro napędzany jest chipsetem Mediatek Helio P60. Dzięki oferowanej przez ten układ obsłudze funkcji sztucznej inteligencji, takich jak rozpoznawanie obrazów, nowe narzędzie rumuńskiej firmy dostarczy użytkownikom rozwiązania szczególnie przydatne w okresie wakacyjnym. Touravi rozpoznaje obiekty turystyczne i opowiada o nich. Dodatkowo, aby ułatwić zwiedzanie, Touravi został wyposażony w funkcje, które mogą polecić zwiedzającym inne ciekawe miejsca w pobliżu: restauracje, kawiarnie, hotele oraz inne atrakcje turystyczne. Aplikacja poprowadzi do nich, a także zabierze na stronę internetową, gdzie użytkownik może zarezerwować bilety lub uzyskać więcej informacji.

Firma Allview zintegrowała w Touravi funkcję przetwarzania tekstu na mowę asystenta głosowego AVI, dzięki czemu aplikacja jest w stanie czytać uzyskane informacje o rozpoznanym obiekcie. Warto przypomnieć, że AVI obsługuje także język polski. Wersja beta aplikacji zostanie uruchomiona w lipcu i będzie dostępna do testów wyłącznie dla użytkowników smartfonu Soul X5 Pro. Aplikacja będzie rozwijana między innymi w kierunku zwiększenia jej dostępności na innych urządzeniach marki oraz dodania nowych funkcji.

Zobacz: Allview Soul X5 Pro trafia na rynek

Źródło tekstu: Allview

Komentarze
Zaloguj się
3. ~Gregor
0

2018-07-12 11:03:41

Bo to rumuńska marka sprzedająca chińszczyznę w Polsce xD

Odpowiedz

2. ~mertel
0

2018-07-11 21:46:42

Ja niestety też się zawiodłem na tej marce, więcej pewnie już od nich nic nie kupię

Odpowiedz

1. ~Ajaks
0

2018-07-11 13:56:58

Miałem kiedyś nieszczęście używać służbowo telefonu tej marki, mam traumę do dzisiaj... najgorsza firma ever

Odpowiedz