DAJ CYNK

Reigns: Game of Thrones - kultowa gra wraca w nowej odsłonie [szybki konkurs]

23.10.2018

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 2571

Ważne 1

0

O grze Reigns słyszał chyba każdy w mobilnym świecie, kto śledzi rankingi najpopularniejszych tytułów. Pomimo prostej grafiki, tytuł zdobył komplet istotnych nagród, dorobił się dodatku Her Majesty, a teraz przyszła pora na włączenie do gry jednej z najpopularniejszych marek należących do HBO - Game of Thrones (Gra o Tron).

Reigns: Game of Thrones to gra dla miłośników strategii ekonomicznych, intryg i sarkazmu, w której tym razem przenosimy się do mrocznych realiów Gry o Tron, znanych z sagi Pieśń lodu i ognia George'a R.R. Martina oraz z równie kultowego serialu produkcji HBO. Tym razem to już jednak nie fabuła książki, lecz ty sam zdecydujesz kto zasiądzie na Żelaznym Tronie.

Doskonała mechanika i równie dobre tło wydarzeń

Karcianka utrzymała graficzny styl znany z pierwszej części tytułu, nie zmienił się też nieco "tinderowy" mechanizm przesuwania kart i dokonywania tym samym wyborów. Zamiast jednak anonimowych postaci, tym razem możemy się wcielić w Cersei Lannister, Jona Snowa, Daenerys Targaryen, Tyriona Lannistera lub Sansę Stark i wiele innych postaci, aby stawić czoła wyzwaniom unikalnym dla każdego bohatera.

Losujemy karty, odczytujemy zapisane na nich postulaty, dokonujemy wyborów i czując na karku efekt motyla, z trwogą lub dumą obserwujemy parametry naszego królestwa. Jednym razem uda się przetrwać 70 lat, innym rozwścieczysz kościół i błyskawicznie trafisz na szafot. A wszystko to przy dźwiękach muzyki znanej z serialu, w realiach politycznych siedmiu królestw i wśród macek niezliczonych intryg.

Ponieważ wizje Melissandry już nie raz okazały się tajemnicze i niedokładne, niejedna sytuacja może zaskoczyć niczego niespodziewających się graczy. Zaglądając w płomienie będzie można zobaczyć Cersei odbudowującą świątynię Baelora albo co by się stało z Westeros, gdyby Sansa wyszła za mąż za Jaime’iego Lannistera.

Zaciekawieni? Biuro prasowe producenta aplikacji przygotowało dla Was kod do gry w wersji dla Androida (tytuł dostępny jest też na iOS oraz na platformie Steam).

Aby zdobyć kod:

  1. Zaloguj się na TELEPOLIS.PL,
  2. Napisz komentarz godny Żelaznego Tronu.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca dnia (23:59:59).

Źródło tekstu: Devolver Digital, wł

Komentarze
Zaloguj się