DAJ CYNK

Navitel NaviTag - nowa usługa lokalizacji

26.04.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3109

Ważne 5

1

Navitel zaprezentował nową aplikację NaviTag, która pozwala na lokalizację urządzeń z systemem Android oraz obiektów na mapie.

Navitel zaprezentował nową aplikację NaviTag, która pozwala na lokalizację urządzeń z systemem Android oraz obiektów na mapie.

Aplikacja po zainstalowaniu na urządzeniu przenośnym opartym na systemie Android pozwala precyzyjnie lokalizować obiekty widoczne na mapie, a także określać pozycję geograficzną samego urządzenia. Dzięki temu może być wykorzystywane w sferze biznesowej, np. do lokalizacji pracowników w terenie, a także prywatnej do znalezienia dziecka lub osoby starszej.

Po instalacji aplikacji z Google Play należy skonfigurować w niej dostępne opcje lokalizacji, a następnie po wpisaniu ID urządzenia (dostępne z poziomu aplikacji) można śledzić jego położenie na stronie internetowej Navitelu. Aplikacja jest darmowa.

Źródło tekstu: Navitel; wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~zapukaj w okiennice me
0

2016-04-27 15:39:14

Czy to działa na telewizorach Smark TV z Androidem?

Odpowiedz

11. ~jaczpa
0

2016-04-27 14:17:34

doczytałem instr. :)

Odpowiedz

10. ~jaczpa
0

2016-04-27 14:11:31

co wpisujecie jako Vendor na www zeby dodac urzadzenie?

Odpowiedz

0

2016-04-27 10:54:59

Cytat ze sklepu google:"Aplikacja ma dostęp do:...Identyfikator urządzenia i informacje o połączeniachPozwala aplikacji na odczytanie numeru telefonu i identyfikatora urządzenia, sprawdzenie, czy połączenie jest aktywne, oraz poznanie numeru, z którym jest nawiązane połączenie"Podsłuchują rozmowy?:)

Odpowiedz

8. ~MrMike
0

2016-04-27 08:40:09

No wiedziałem, ze Putin ma imperialne ambicje, ale że Czechy to już Rosja to mi umknęło :).Czech Republic U Habrovky 247/11 140 00 Praha 4

Odpowiedz

7. ~Arti
0

2016-04-27 08:26:05

Dlaczego ru? Proste, przecież to jest firma z Rosji.

Odpowiedz

6. ~zenek
0

2016-04-26 22:52:08

u mnie dokładnie to samo jak piszesz.

Odpowiedz

5. ~roman
0

2016-04-26 22:37:45

Tylko dlaczego działa to w domenie ru? i emali weryfkacyjny jest po rosyjsku?

Odpowiedz

4. ~Nik
0

2016-04-26 22:22:52

Za free działa wyśmienicie

Odpowiedz

3. ~VEL KASTET
0

2016-04-26 22:02:46

Spox

Odpowiedz

0

2016-04-26 21:56:39

@1 Fakt, nie dopisałem. Aplikacja jest darmowa.

Odpowiedz

1. ~dgi
0

2016-04-26 21:55:24

Odplatne jest uzytkowanie? Ile? i za co dokladnie.

Odpowiedz