DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 290 zł

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 17804

Przedstawiamy kolejny zestaw aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony czas można pobrać i zainstalować za darmo.

Mamy już maj, więc - teoretycznie - wiosnę w pełni. Za oknem jest jednak często deszczowo i zimno. To czas, kiedy częściej sięgamy po różnego rodzaju rozrywki, w tym te dostępne na smartfonie. Gdy jednak brakuje nam aplikacji lub gier, możemy skorzystać z promocji, w ramach której wybrane tytuły można przez ograniczony czas pobrać ze sklepu Google Play zupełnie za darmo. Oto nasze propozycje. 

Podane daty końca promocji są przybliżone i mogą ulec zmianie.

Clean My Phone Lite

Tę edycję naszego zestawienia zaczynamy narzędziem do robienia porządków w w urządzeniach z Androidem. Skoro jest ono darmowe, to nic nie tracimy sprawdzając jego możliwości. A te, zgodnie z obietnicami dewelopera, polegają między innymi na usuwaniu zbędnych rzeczy, zmniejszaniu drenażu baterii i wykorzystania procesora oraz przyspieszaniu działania sprzętu.

Normalna cena aplikacji to 129,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 16 maja).

Apprendre I'italien : dialogues et vocabulaire

Jest maj, więc już niedługo niektórzy z nas zaczną wyjeżdżać na wakacyjne wojaże. Gdy nasze drogi poprowadzą poza granice kraju, tam może się przydać znajomość języków obcych. W naszych zestawieniach pojawiają się od czasu do czasu aplikacje, których celem jest pomóc w nauce. Tym razem za darmo można pobrać i zainstalować program do nauki języka włoskiego.

Normalna cena aplikacji to 23,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 12 maja).

Penguin Memory for Kids

Nie zapominamy również o najmłodszych użytkownikach urządzeń mobilnych z Androidem, choćby to były nasze smartfony, które udostępniamy naszym milusińskim do zabawy. Dla nich mamy grę edukacyjną, której zadaniem jest ćwiczyć pamięć dzieciaków, które przy okazji mogą poznać kilka słów w obcym języku.

Normalna cena aplikacji to 10,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 15 maja).

StatusNotes 2 - Notes in Notifications

W sklepie Google Play jest mnóstwo narzędzi do robienia notatek, lepszych lub gorszych. A co powiecie o aplikacji, która pokaże naszą notatkę jako pasek wśród powiadomień. To potrafi kolejna z naszych propozycji, którą przez najbliższe dni możemy zdobyć zupełnie za darmo.

Normalna cena aplikacji to 9,39 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 13 maja).

Cash Knight Soul Special

Czas na mały relaks przy grze. Cash Knight Soul Special to tytuł dla miłośników Idle RPG - zbierania skarbów, pokonywania przeciwników i rozwijania własnej postaci. Musicie się jednak spieszyć, jeśli chcecie skorzystać z tej promocji, ponieważ skończy się wraz z dzisiaj z piątkiem, 10 maja.

Normalna cena aplikacji to 39,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 10 maja).

Multi-Screen Voice Calculator Pro

Z cyklu "last minute" mamy jeszcze jedną aplikację, którą kupić za 0 zł tylko dzisiaj do końca dnia. To kalkulator, w którym obliczenia możemy wykonywać zarówno przy użyciu dostępnej w aplikacji klawiatury, jak też przy pomocy głosu. Program obsługuje kilkanaście języków, w tym także język polski.

Normalna cena aplikacji to 29,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 10 maja).

Fish Live Wallpaper 3D Aquarium Background HD :PRO

Pora upiększyć pulpit naszego smartfonu z Androidem. Jeśli jesteście miłośnikami rybek w akwarium, to może się Wam spodobać aplikacja, która utworzy wirtualny zbiornik wodny na ekranie urządzenia, z poruszającymi się rybami i wodą oraz refleksami świetlnymi. Są też inne efekty 3D.

Normalna cena aplikacji to 13,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 11 maja).

Skalar Pro - kalkulator, funkcje, wykresy, skrypty

Mamy jeszcze jeden kalkulator, ale tym razem oferujący nie takie "wodotryski", jak obsługę głosem, ale bardziej zaawansowane funkcje. To narzędzie pozwoli nam na "zabawy" funkcjami, do których będą rysowane również wykresy. A bardziej zaawansowani użytkownicy będą mogli pisać skrypty, które pozwolą na spersonalizowaną i zautomatyzowaną pracę.

Normalna cena aplikacji to 11,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 13 maja).

Assassin Lord : Idle RPG (VIP)

Jeszcze jedna propozycja dla miłośników gier typu Idle RPG. Tym razem gracz wciela się w rolę zabójcy, który rozwija swoje umiejętności zabijając potwory, zdobywając i ulepszając różne przedmioty oraz uzyskując pomoc od bohaterów spotkanych podczas rozgrywki.

Normalna cena aplikacji to 9,09 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 15 maja).

Pro Qamp - Odtwarzacz Mp3

Z odtwarzaczami muzyki (plików lokalnych) jest tak, że albo dostajemy bardzo dobre narzędzie tego typu od producenta smartfonu, albo na dzień dobry mamy tylko Muzykę Play i coś lepszego musimy sobie znaleźć w sklepie z aplikacjami (no chyba, że komuś odpowiada program Google'a). Alternatyw do tego, co dostaniemy razem z urządzeniem jest wiele, zarówno darmowych, jak i płatnych. A wśród tych ostatnim jest między innymi odtwarzacz Pro Qamp.

Normalna cena aplikacji to 10,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 13 maja).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu