DAJ CYNK

Jedziesz koleją? Polregio dorzuci ci bagażu. Dosłownie

Karolina Mirosz (mkina)

Wydarzenia

Jedziesz koleją? Polregio dorzuci ci bagażu. Dosłownie

Zagłówek, termos oraz pojemniki śniadaniowe jako prezent dla podróżujących koleją. Wystarczy kupić bilet miesięczny.

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Inowrocławiu poinformowało, że postanowiło nagrodzić najwierniejszych pasażerów Polregio. W pięciu miejscach w województwie kujawsko-pomorskiem na podróżujących, którzy nabędą bilet miesięczny, czeka miła niespodzianka w postaci upominków.

Akcja promocyjna zacznie się w sobotę 1 lipca i obowiązywać będzie w kasach biletowych Polregio. Upominki dostać będzie można na stacjach: Bydgoszcz Główna, Toruń Główny, Solec Kujawski oraz Mogilno. Odbiór prezentu możliwy będzie także w sekretariacie Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego zlokalizowanym w Inowrocławiu.

Pasażerowie Polregio dostaną takie gadżety promocyjne jak zagłówki idealnie nadające się do podróżowania koleją, termosy turystyczne na kawę lub herbatę, butelki na zimne napoje, pojemniki śniadaniowe wraz ze sztućcami a także promujące Polregio poduszki.

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego informuje także, że niedługo zamierzają udostępnić ponadto specjalną ofertę dla osób podróżujących z rowerami. Nie ujawnione jednak szczegółów tej akcji promocyjnej, która ma być przeznaczona specjalnie dla rowerzystów.

Działania zapowiedziane przez biuro prasowe Urzędu współfinansowane są z funduszu Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Kujawsko-Pomorskiego dostępnego w ramach projektu „Zakup elektrycznego taboru kolejowego do obsługi transportu pasażerskiego na terenie województwa kujawsko-pomorskiego”.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: shutterstock

Źródło tekstu: kujawsko-pomorskie.pl