DAJ CYNK

Olbrzymi głośnik Bluetooth w świetnej promocji

Lech Okoń

Sprzęt

Sharp SumoBox - najpotężniejszy głośnik Bluetooth

Seria SumoBox firmy Sharp to potężne głośniki, za których technologię i strojenie odpowiada legendarny Devialet. Powiedzenie głośnik Bluetooth to w tym przypadku zdecydowanie za mało.

Power Audio Sharp SumoBox CP-LS100 120W Bluetooth — gdy zwykły głośnik to za mało

Nie jest to kolejna tubka JBL-a, nie jest to też plastikowy, świecący RGB twór do karaoke. SumoBox CP-LS100 to właściwie profesjonalny piecyk, z wnęką na statyw, złączami na gitary czy mikrofony (podwójne złącza TRS/XLR), wejściem AUX i USB, pełną manualną kontrolą nad poziomami i jakością dźwięku. Oczywiście jak przystało na współczesne nagłośnienie, jest też łączność Bluetooth ze wspierającą je aplikacją Sharp Life czy nawet możliwość bezprzewodowego połączenia 2 głośników w stereofoniczną parę.

Głośnik może pracować zarówno w pozycji pionowej, jak i w poziomej, a dołączone do zestawu gumowe stopki na narożniki obudowy umożliwiają wygodne ustawianie głośnika i dodatkowo stabilizują go, by wielka moc nie przesuwała sprzętu po podłodze.

Sharp SumoBox to solidny sprzęt w morzu plastikowej tandety

Wymienny moduł baterii

Chyba najciekawszą opcją jest tutaj moduł baterii — akumulator jest wymienny i doczepiamy go do tyłu obudowy przez specjalne złącze. Jeśli 10 godzin ciągłego odtwarzania muzyki to za mało, wystarczy wyposażyć się w dodatkowe moduły. To przy okazji bardzo zdrowe podejście pod względem ekologii (głośnik nie jest „jednorazowy”). Sam moduł prezentuje stan naładowania diodami, więc zawsze wiemy, czy jesteśmy gotowi na imprezę w terenie. Oczywiście istnieje też możliwość podłączenia zasilania sieciowego, a akumulator jest standardowym wyposażeniem zestawu.

SumoBox CP-LS100 - jakość dźwięku

Jeśli myślicie o tym głośniku jak o wielkim pudle na akademiach w podstawówce, to błądzicie. Devialet zadbał o bardzo naturalne brzmienie, bez zduszenia wszystkiego pierdzącym basem. Bez problemu zaprzęgniecie ten sprzęt do wymagających gatunków muzycznych, które często prezentowane są mizernie na typowych, zalanych plastikiem głośnikach Bluetooth.

Sharp SumoBox - tylny panel

Dwa ośmiocalowe głośniki basowe i dwa dwucalowe głośniki wysokotonowe oferują aż 120 watów mocy i natężenie dźwięku sięgające 105 dB. Z takim orężem nie musicie się obawiać, że na imprezę w ogrodzie zabraknie Wam mocy. Powiem więcej, podczas testów nie było potrzeby wychodzenia ponad 50% mocy.

Głośnik Sharpa możecie teraz wyrwać w RTV Euro AGD za 1399 zł. To najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni (poprzednio 1599 zł) i jednocześnie najniższa według Ceneo.

Sprawdź aktualną promocję na głośnik:
🔈 Sharp SumoBox CP-LS100 🔈

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Lech Okoń - Telepolis.pl