DAJ CYNK

Super Mario Run dostępny na Androida

Koala

Rozrywka

Wraz z aktualizacja do wersji 2.0 hit Nintendo, czyli Super Mario Run, trafił na Androida.Wraz z aktualizacją do wersji 2.0 hit Nintendo, czyli Super Mario Run, trafił na Androida. Dotychczas gra była dostępna dla użytkowników iOS. Wedle obietnic dewelopera, tytuł miał trafić w marcu tego roku do użytkowników systemu z zielonym robotem i tak też się stało, co należy pochwalić.

Grę w pierwszym tygodniu dostępności użytkownicy iOS pobrali ponad 50 milionów razy. Teraz także użytkownicy Androida mogą ją wprawdzie pobrać za darmo ze sklepu Google Play, jednakże odblokowanie pełnej wersji to koszt 45 złotych. O dziwo jest drożej, niż w przypadku wersji na iOS, gdzie koszt wynosi 9,99 euro, czyli ok. 43 złote.

Dotychczas za darmo mieliśmy możliwość zagrania w trzy poziomy. Aktualizacja 2.0 dodała także kolejny poziom, który kończy się walką z bossem. Mamy też 3 wersje kolorystyczne głównej postaci. W trybie łatwym możemy pominąć trudne poziomy, a poza tym dodano nowe budynki do trybu budowania królestwa. W zasadzie dopracowano to co było i udostępniono na nową platformę.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: wł

Źródło tekstu: wł