DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 278 zł

Marian Szutiak

Rozrywka

Przygotowaliśmy dla Was kolejny zestaw aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony czas można pobrać i zainstalować za darmo. Podane daty końca promocji są przybliżone i mogą ulec zmianie. 

Learn Mandarin - HSK 3 Hero

Powoli zbliżamy się do wakacji oraz letnich podróży. Jednym z kierunków dla niektórych osób są Chiny. Gdyby ktoś przed wyjazdem chciał się pouczyć jednego z języków, którego w Państwie Środka się używa, z pomocą może przyjść ta aplikacja. Dzięki niej poznamy chińskie znaki, co ułatwi nam zrozumienie informacji przekazywanych za ich pomocą.

Normalna cena aplikacji to 45,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 11 czerwca).

Learn Brazilian Portuguese

A gdyby ktoś wybrał nieco inny kierunek wakacyjnych podróży, z tą aplikacją może się pouczyć języka portugalskiego, którym posługują się Brazylijczycy.

Normalna cena aplikacji to 23,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 9 czerwca).

Dual Browser - Split Screen Browser

Jednym z podstawowych programów zainstalowanych w pamięci każdego smartfonu jest przeglądarka internetowa. Tutaj preferencje użytkowników są bardzo różne - jedni wolą Chrome'a, inni Operę, a jeszcze inni Edge'a. My polecamy do wypróbowania przeglądarkę, której jednym z głównych zadań jest jednoczesne wyświetlanie zawartości z dwóch źródeł obok siebie.

Normalna cena aplikacji to 39,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 13 czerwca).

Classic Sudoku PRO(No Ads)

A teraz coś dla miłośników gier logicznych, czyli klasyczne Sudoku. Naszym zadaniem jest tak ułożyć na planszy cyfry od 1 do 9 (lub dodatkowo trzech liter), aby każda z nich wystąpiła tylko dokładnie raz w każdym wierszu, kolumnie i wydzielonym pogrubioną linią obszarze.

Normalna cena aplikacji to 13,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 12 czerwca).

Learn C Programming [Compiler Pro]

Myślał ktoś o programowaniu w języku C, ale nie wie, jak zacząć. Z tą aplikacją możecie poznać tajniki tego języka, a stworzony kod od razu przetworzycie na działający program przy użyciu wbudowanego kompilatora.

Normalna cena aplikacji to 13,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 11 czerwca).

Learn C++ Programming [Compiler Pro]

Identyczna promocja jest również na aplikację do nauki programowania w języku C++. Ona również normalnie kosztuje 13,99 zł, a za darmo możecie ją pobrać pod tym adresem (do 11 czerwca).

Cash Knight Combo Special

Po nauce czas na nieco rozrywki. Cash Knight Combo Special to gra typu Idle RPG, w której rozwijamy swojego bohatera przemierzając świat, zbierając skarby i pokonując przeciwników.

Normalna cena aplikacji to 39,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 11 czerwca).

SkanApp Plus hands-free PDF Scanner

Nasza kolejna propozycja to aplikacja do skanowania. Narzędzie to daje najlepsze rezultaty, gdy umieścimy telefon w odpowiednim statywie. Potem wystarczy umieścić skanowany dokument w zasięgu aparatu urządzenia mobilnego i gotowe - resztę zrobi SkanApp Plus. Deweloper obiecuje, że wbudowana funkcja OCR obsługuje ponad 100 języków i do jej działania nie jest potrzebny Internet.

Normalna cena aplikacji to 22,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 11 czerwca).

Selfie Camera Pro

Selfie Camera Pro, jak sama nazwa wskazuje, jest zaawansowaną aplikacją do robienia autoportretów. Przy jej pomocy stworzymy nie tylko zdjęcia, ale również animacje i filmy, przydatne na potrzeby mediów społecznościowych. Aplikacja umożliwia nam łatwe pozbycie się wszelkich niedoskonałości, które znajdują się na naszej twarzy - wystarczy jedno kliknięcie.

Normalna cena aplikacji to 19,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 9 czerwca).

Glow Puzzle Ads Free

Na zabicie nudy dobre są łamigłówki. Jedną z nich jest gra Glow Puzzle, która ma bardzo proste zasady - naszym celem jest połączenie wszystkich kropek na ekranie za pomocą linii, które rysujemy palcem na ekranie. Do dyspozycji mamy ponad 2000 poziomów o różnym stopniu trudności.

Normalna cena aplikacji to 22,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 7 czerwca).

Bandacam - The professional Black & White Camera

Na koniec tego zestawienia płatnych aplikacji na Androida, które przez ograniczony czas możemy pobrać i zainstalować za darmo, mamy dla Was jeszcze jedną aplikację fotograficzną. Jej głównym zadaniem jest tworzenie czarno-białych zdjęć, w których jednak możemy też zostawić trochę kolorów. Do dyspozycji mamy tu wiele filtrów, które pozwolą dopasować efekt końcowy do naszych potrzeb.

Normalna cena aplikacji to 19,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 7 czerwca).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł