DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości ponad 120 zł!

Anna Rymsza (Xyrcon)

Aplikacje

Płatne aplikacje za darmo w sklepie Play
Sklep Play jest pełny promocji, w tym płatnych aplikacji na Androida dostępnych za darmo przez ograniczony czas. Aplikacja raz dodana do biblioteki Google Play będzie Twoja na zawsze. Tym razem zaoszczędzić można nieco ponad 120 zł. Zebraliśmy gry i aplikacje na telefon, które możesz mieć bez płacenia, jeśli się pospieszysz.

Math Connect PRO

Normalna cena: 9,39 zł. Pobierz za darmo z Google Play

Math Connect PRO – płatna gra za darmo w sklepie Play

Math Connect to gra edukacyjna, pomagająca ćwiczyć liczenie w pamięci. Celem jest łączenie liczb w taki sposób, by osiągnąć wskazaną sumę. Wyzwania obejmują sumę od 2 do 10 liczb. Można zagrać w kilku trybach – 240 sekund na osiągnięcie jak najwyższego wyniku, limit 25 ruchów albo łańcuchy minimum 4 liczb.

Memorize: Learn Vietnamese Words with Flashcards

Normalna cena: 23,99 zł. Pobierz za darmo z Google Play

Memorize - wietnamskie fiszki za darmo

 

Memorize to aplikacja do nauki słówek w języki wietnamskim, wykorzystująca klasyczne fiszki. Dzięki Memorize możesz opanować ponad 4,5 tysiąca przydatnych słów i zwrotów, o ile znasz je już po angielsku. Słownictwo zawarte w aplikacji pomoże Ci opowiedzieć o zdrowiu, naturze, szkole, biznesie, hobby i porozumieć się w sytuacjach awaryjnych. Kolejne słówka są dobierane przez sztuczną inteligencję na podstawie aktualnego stanu wiedzy, potrzeby utrwalenia konkretnych słówek oraz zwyczajów użytkownika. Aplikacja wyświetla też statystyki i informuje o prawdopodobieństwie wystąpienia słówek.

Science for Kids

Normalna cena: 9,39 zł. Pobierz za darmo z Google Play

Science for Kids za darmo w sklepie Play

Science for Kids to aplikacja edukacyjna, która nie wymaga połączenia z internetem, nie ma reklam i dodatkowych zakupów. Jej celem jest przybliżenie dzieciom nauki i ciekawych faktów. Są tu także informacje o najznamienitszych naukowcach, którzy pchnęli do przodu fizykę, chemię, biologię i medycynę. Interfejs aplikacji jest odpowiedni do dziecięcych palców. Może też posłużyć jako narzędzie do szlifowania angielskiego na podstawowym poziomie, gdyż wszystko jest napisane bardzo prostym językiem.

Traffic Jam Car Puzzle Legend Match 3 Puzzle Game

Normalna cena: 18,99 zł. Pobierz za darmo z Google Play

Traffic Jam to gra, którą można opisać w kilku słowach: dopasuj trzy z samochodami. Podobnie jak wiele gier tego typu, Traffic Jam ma niezliczone plansze, które trzeba „wyczyścić”, często osiągając wyznaczony cel – za to należą się gwiazdki. Oczywiście nie brakuje różnych ułatwień, utrudnień, powerupów, bonusów i tego typu elementów, niezbędnych w każdej takiej łamigłówce. Gra jest relaksująca, ale w pewien sposób też uzależniająca.

Zobacz: WhatsApp? Wywal to i zainstaluj porządny komunikator!
Zobacz: Realme 8 5G, czyli konsola do gier w smartfonie za 999 zł

Cyber Dead Premium: Modern Run and Gun Game

Normalna cena: 9,29 zl. Pobierz za darmo z Google Play

Cyber Dead Premium to pełna wersja klasycznej platformówki, w której trzeba zabić wszystko i wszystkich po drodze. Superżołnierz rusza naprzeciw hordom zombie. Do dyspozycji ma ponad 70 broni, którymi będzie musiał pokonać równie licznych przeciwników i 10 bossów. CO ciekawe, do wyboru jest też 9 bohaterów o odmiennych stylach gry. 

Star Launcher Prime

Normalna cena: 14,99 zł. Pobierz za darmo z Google Play

Star Launcher Prinme teraz za darmo

Star Launcher Prime to launcher dla Androida z możliwością zmiany skórek, rozmiaru siatki aplikacji i widocznych ikon, a także ukrywania aplikacji. Ponadto Star Launcher może wyświetlać powiadomienia jako kropki przy ikonach aplikacji, jeśli czekają w nich jakieś powiadomienia. Dodatkowo jest tu obsługa gestów i możliwość tworzenia akcji. Ciekawym elementem jest też inteligentny kalendarz. Pasek wyszukiwania na ekranie głównym nie powinien straszyć – można w nim ustawić Google, Bing, DuckDuckGo lub Yandex jako domyślną wyszukiwarkę.

Candy Joy : Jelly Bear

Normalna cena: 9,99 zł. Pobierz za darmo z Google Play

Los chciał, żeby na dzisiejszej liście były dwie gry typu „dopasuj 3”. Jeśli od samochodów wolisz cukierki, sięgnij po Candy Joy. Zasady są takie same – trzeba dopasować 3 lub więcej cuksów w tym samym kolorze, korzystać z powerupów, obchodzić przeszkody i osiągać wyznaczone cele, by przejść dalej.

Dino Hunter : Deadly Dinosaurs Park

Normalna cena: 30,99 zł. Pobierz za darmo z Google Play

Dino Hunter teraz za darmo w Google PlayDino Hunter to gra z grafiką 3D, w której wcielisz się w prawdziwego łowcę dinozaurów. Gra wykorzystuje mechanikę FPS, ale wrzuca bohatera w środek prehistorii, w której musi kryć się przed niebezpiecznymi gadami. Liczy się precyzja w wykonywaniu zadań oraz dopasowanie dostępnej broni do potrzeb. W grze trzeba będzie przedzierać się przez różne tereny, od mokradeł po pustynię.

Blindy - Hardest 2D Platformer

Normalna cena: 9,79 zł. Pobierz za darmo z Google Play

Blindy to niesamowita, bardzo trudna platformówka. Główny bohater jest niewidomy i poznaje planszę po omacku. Trzeba więc nauczyć się układu całości, by sobie z nią poradzić. W grze jest 60 poziomów i można je przechodzić w czterech trybach. Trzeba się przygotować na mnóstwo umierania, bo tylko robiąc błędy, można dokładnie poznać planszę i odnaleźć ukryte na niej monety. Gra została ubrana w pikselową grafikę, która przywołuje miłe wspomnienia.

Jungle Collapse 2 PRO

Normalna cena: 10,99 zł. Pobierz za darmo z Google Play

Jungle Collapse 2 za darmo w google play

Jungle Collapse 2 to relaksująca, niezobowiązująca gra, polegająca na niszczeniu bloków w różnych kolorach. By zniszczyć bloki, trzeba przeciągnąć palcem przez przynajmniej trzy identyczne. Im więcej bloków zostanie zebranych w łańcuchu, tym lepszy będzie wynik. W Jungle Collapse 2 można zagrać na czas, w trybie łamigłówki (wtedy gra daje więcej bonusów za długie łańcuchy) oraz w trybie klasycznym – trzeba zniszczyć wskazaną liczbę bloków, by przejść dalej w grze.

Wind Wings: Space Shooter

Normalna cena: 8,89 zł. Pobierz za darmo z Google Play

Wind Wings to nowoczesne podejście do gatunku space shooter. Zadaniem gracza jest dolecieć jak najdalej i pokonać po drodze wszystkich wrogów, korzystając z powerupów i fantastycznych broni. Gra opowiada historię żołnierza, który przeszedł przez lukę czasową do przyszłości, do czasów eksploracji kosmosu. Musi wziąć udział w obronie ziemi przed atakami z zewnątrz, mając do dyspozycji potężne bronie nowych czasów. Przeciwnicy są starannie zaprojektowani, plansze są dynamiczne i nie ma szans na nudę. Do dyspozycji są tu dwa statki o różnych zastosowaniach i gracz musi wybrać odpowiedni do sytuacji. Reszta to czysta zręczność i refleks.

Zobacz: Koniec drogiego 5G - szybko poszło
Zobacz: Samsung Neo QLED z ekranami mini LED do sportu i gamingu
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny Ci umknąć w tym tygodniu – część 53 na poluzowanie obostrzeń

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: wł.

Źródło tekstu: wł.