DAJ CYNK

Indiana Jones - powstaje nowa gra od twórców Wolfensteina

Dodane przez: ArecaS

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 1814

Indiana Jones powróci w nowej grze

Indiana Jones już niedługo powróci na ekrany telewizorów za sprawą nowej gry zapowiedzianej przez firmę Bethesda.

Krótki teaser stanowiący zapowiedź nowej produkcji został opublikowany przez wydawcę na Twitterze. Z towarzyszącego mu opisu dowiadujemy się, że gra ma opowiadać zupełnie nową historię, a za jej produkcję odpowiada studio Machine Games we współpracy ze wskrzeszonym niedawno Lucasfilm Games. Na czele projektu ma stanąć Todd Howard, którego gracze powinni kojarzyć jako głównego reżysera i producenta gier z serii The Elder Scrolls i Fallout.


I na tym kończą się informacje, które znajdziemy w oficjalnym komunikacie - dalej pozostają domysły. Mając na uwadze dotychczasowy dorobek studia Machine Games, czyli przede wszystkim wskrzeszoną serię Wolfenstein, można śmiało założyć, że nowy Indiana Jones będzie grą akcji. Kilka wskazówek znajdziemy także w samym teaserze - chociażby bilet lotniczy do Rzymu, który sugeruje, że przynajmniej część akcji będzie toczyła się we Włoszech. Niestety na potwierdzenie tych spekulacji przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Kiedy zobaczymy nową grę ze słynnym archeologiem? Tego niestety również nie wiemy, choć można raczej bezpiecznie zakładać, że wydawca będzie próbował zgrać datę jego premiery z nadchodzącym filmem. Ten, jeśli wierzyć najnowszym plotkom, ma zadebiutować w połowie przyszłego roku.

Zobacz: Cyberpunk 2077 odnosi sukces sprzedażowy pomimo problemów
Zobacz: Microsoft kupuje Bethesdę, wydawcę The Elder Scrolls, Fallouta, Wolfensteina, DOOMa, Quake'a i innych

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Disney

Źródło tekstu: Bethesda

Przewiń w dół do następnego wpisu