DAJ CYNK

Xiaomi kusi Polaków okazjami. Nie możesz przegapić

Marian Szutiak

Artykuł sponsorowany

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite – czyste powietrze wokół nas


Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite widok ogólny


Zima to okres, w którym zdecydowanie wzrasta zanieczyszczenie powietrza. Do produkujących mnóstwo spalin samochodów dołączają domy, w których wiele osób spala paliwa stałe do ich ogrzania. Nierzadko są to również śmieci. Z tego powodu warto zainwestować w oczyszczacz powietrza.

Dobrym wyborem na początek może być Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite. To podstawowy model oczyszczacza powietrza tej marki, oferujący imponujące parametry w przystępnej cenie. Mamy tu między innymi wysokowydajny filtr, który zatrzymuje 99,97% sierści zwierząt domowych, kurzu, pyłków, dymu, lotnych związków organicznych i drobnych cząsteczek o wielkości 0,3 mikrona.  Xiaomi zaleca ten oczyszczacz do mieszkań o maksymalnej powierzchni 50 m2.

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite otwieranie

Oczyszczacz na bieżąco monitoruje jakość powietrza, a także jego wilgotność i temperaturę. Można sterować nim za pomocą smartfonu lub wbudowanego ekranu dotykowego LCD. Urządzenie jest przy tym ciche, więc nie będzie nam przeszkadzać w codziennych czynnościach czy odpoczynku.

Cena: 499 zł

Zobacz: Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite w sklepie mi-home.pl

Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 – sprzątanie z nową mocą


Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 widok ogólny


Odkurzacz pionowy Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 został wyposażony w szybki silnik kręcący się z prędkością 125 000 obrotów na minutę, co zapewnia wzrost mocy ssania do 150 AW, wysoką wydajność oraz lepsze wrażenia z odkurzania. Zaktualizowany system operacyjny wykorzystuje kolorowy ekran TFT, na którym możemy zobaczyć informacje dotyczące odkurzacza, takie jak tryb pracy, moc czy poziom baterii.

Mi Handheld Vacuum Cleaner w ręce

Ekran ma unikalną elektroniczną funkcję tempomatu. Dzięki temu nie ma potrzeby naciskania przycisku. Może działać w sposób ciągły po delikatnym naciśnięcie przycisku blokady, a następnie można go odblokować, naciskając ten przycisk ponownie.

Inteligentna szczotka do podłóg rozpoznaje różne materiały podłogowe i automatycznie dostosowuje przełożenie do potrzeb. Unikamy w ten sposób dodatkowego zużycia energii spowodowanego przez zbędną pracę na najwyższym biegu. Akumulator o pojemności 3000 mAh zapewnia do 65 minut pracy na baterii. Dzięki temu odkurzacz powinien sobie poradzić z posprzątaniem nawet dużych pomieszczeń na jednym ładowaniu.

Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 akcesoria

Cena: 1499 zł 

Zobacz: Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 w sklepie mi-home.pl

Materiał reklamowy na zlecenie Xiaomi

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Marian Szutiak / Telepolis.pl, Xiaomi