DAJ CYNK

Xiaomi kusi Polaków okazjami. Nie możesz przegapić

Marian Szutiak

Artykuł sponsorowany

Xiaomi Watch S1 – dla ludzi aktywnych


Xiaomi WatchS1 widok ogólny


Osobom aktywnym polecamy zegarek Xiaomi Watch S1. Model ten powstał z myślą o ludziach w ruchu, którzy jednocześnie lubią dobry styl. Smartwatch został wyposażony w szafirowe szkło i ramkę ze stali nierdzewnej oraz 1,43-calowy wyświetlacz AMOLED. Interfejs użytkownika można dostosować do własnych preferencji poprzez zastosowanie jednej z 200 tarcz zegarka. Wybierać można też pomiędzy klasycznym paskiem skórzanym oraz odpornym na zabrudzenia paskiem syntetycznym.

Xiaomi Watch S1 kolory

Xiaomi Watch S1 został wyposażony w szereg zaawansowanych funkcji śledzenia kondycji i stanu zdrowia. Na pokładzie znajdziemy 117 trybów fitness i 19 trybów profesjonalnych, zegarek również automatycznie wykrywa tryby treningowe, takie jak bieżnia czy chodzenie. Jest też dwuzakresowy odbiornik GPS do rejestrowania aktywności fizycznej użytkownika.

Zegarek Xiaomi monitoruje między innymi tętno użytkownika, jakość snu, poziom stresu, nasycenie krwi tlenem (SpO2). A zasilający wszystko akumulator o pojemności 470 mAh pozwala nawet na 12 dni normalnego korzystania z urządzenia lub 24 dni w trybie oszczędzania baterii.

Cena: 1099 zł

Zobacz: Xiaomi Watch S1 w sklepie mi-home.pl

Redmi Buds 4 Pro – czyste tony wysokie i bogate basy


Redmi Buds 4 Pro widok ogólny


Do słuchania muzyki nie tylko w domu przydadzą się dobre słuchawki. W ofercie firmy Xiaomi możemy znaleźć między innymi bezprzewodowy model Redmi Buds 4 Pro z certyfikatem Hi-Res Audio Wireless. Oferują one również obsługą kodeka audio LDAC przy prędkości transmisji do 990 kb/s i rozdzielczości audio 96 kHz/24 bity, a nawet wyższej.

W zestawie otrzymujemy zupełnie nowy podwójny system dynamicznych przetworników, który składa się z 10 mm membrany ze stopu aluminium i 6 mm membrany tytanowej dla wysokich częstotliwości. Oba przetworniki pracują dla zapewnienia krystalicznie czystych tonów wysokich i bogatych basów w szerokim zakresie gatunków.

Redmi Buds 4 Pro kolory

Słuchawki Redmi Buds 4 Pro mogą zredukować hałas nawet o 43 dB, blokując do 99,3% hałasu zewnętrznego. Pozwala to cieszyć się muzyką w ciszy i spokoju, bez względu na dźwięki płynące z otoczenia. Z kolei wbudowane baterie pozwalają na nawet 9 godzin słuchania muzyki na jednym ładowaniu lub do 36 godzin przy korzystania z etui ładującego. Już 5 minut ładowania pozwoli cieszyć się ulubionymi utworami przez 2 godziny. Słuchawki mogą jednocześnie łączyć się z dwoma urządzeniami z systemem Android, iOS lub Windows.

Cena: 449 zł

Zobacz: Redmi Buds 4 Pro w sklepie mi-home.pl

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Marian Szutiak / Telepolis.pl, Xiaomi