DAJ CYNK

Za darmo: Railway Empire i Where the Water Tastes Like Wine

Michał Świech

Rozrywka

Railway Empire

Kolejny tydzień to kolejne darmowe gry w sklepie Epic Games. Tym razem Tim Sweeney i jego załoga proponują budowę własnego imperium kolejowego oraz wysłuchanie opowieści ludzie z czasów Wielkiego Kryzysu w USA.

Bezpłatne gry oferowane przez Epic Games jak zawsze są dostępne do przypisania na stałe przez tydzień. Oznacza to, ze czas mamy do 17 września o 17:00. Spóźnialscy będą musieli za te produkcje normalnie zapłacić. Pierwsza dostępna gra to Railway Empire i jak sama nazwa mówi pozwala ona na stworzenie własnego imperium kolejowego. Możemy wytyczać nowe trasy, kupować 40 różnych pociągów i sabotować konkurencję. Wszystko to by nadążyć za szybkim rozwojem dziewiętnastowiecznych USA. W trybie przejażdżki możemy podziwiać świat gry z okien naszego pociągu. Dokupić można dodatki pozwalające na grę w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Meksyku czy w Ameryce Południowej.

Druga gra pozwoli nam na wysłuchanie opowieści kilkunastu różnych postaci w czasie Wielkiego Kryzysu w USA. Sami później będziemy musieli opowiedzieć usłyszane przez nas historie dalej. W końcu zaczną one żyć własnym życiem. Grę można pokonywać całkowicie we własnym tempie. Nowe interakcje będziemy odblokowywać kiedy tylko będziemy mieli na to ochotę. To wszystko w grze Where the Water Tastes Like Wine.

Zobacz: Epic Games wnioskuje by sąd przywrócił Fortnite'a. Robi to w... 182 stronach
Zobacz: Pokemon Go bez wsparcia dla następnych telefonów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: epic games, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu