Kruger Matz Drive 4 - opinie
Telefony Kruger Matz Kruger Matz Drive 4 Opinie o Kruger Matz Drive 4

Kruger Matz Drive 4

w sumie: 2
  • 0

    1. ~Bobo  2017-01-04 10:06:58  host: abxi50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie polecam. po 6m-mc poodpadało większość gumowych pasków z obudowy. Telefon który ma wytrzymać tak wiele nie wytrzymał zwykłego noszenia w kieszeni. Często się zawiesza (czarny ekran, brak możliwości odbioru połączeń, znikająca historia połączeń i inne). Zdecydowanie ODRADZAM

  • 0

    2. ~Igor  2017-01-06 15:11:45  host: cieplice.box3.pl

    Zawiesza się, nie reaguje w stresie na dolne klawisze, potrafi zamknąć aplikacje podczas korzystania, nie jest do końca spolszczony system, bateria trzyma słabo, potrzebna jest do niego specjalna ładowarka z dłuższym bolcem, czasami nie wyświetla kontraktów z książki podczas połączenia tylko numer, do wyboru mamy albo drugą sim albo kartę pamięci, z drugiej sim nie działa internet, przycisk wyciszenia działa jak mu się podoba, zdjęcia przy słabym oświetleniu są miernej jakości. Jedyny plus to wygląd ale czytając opinię innych, myślę ze to tylko kwestia czasu aż się odkleić guma i zaślepki zaczną się same otwierać. Nie polecam. Niby polski producent ale za ten marnej jakości telefon powinien dostać kartę od UOKiK i zwrócić wszystkim pieniądze za tą imitację telefonu.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-71-87.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania