Honor 6 Plus - opinie
Telefony Honor Honor 6 Plus Opinie o Honor 6 Plus

Honor 6 Plus

w sumie: 2
  • 0

    1.  2015-05-30 23:04:20

    Miałem go dziś w swoich rękach w sklepie na wystawie. Fajny, ale troche się ciął. Pamięć ram wolne 2GB, pamięć wewnętrzna też. Nie wiem o co chodziło. Przy takich podzespołach cięcie nie ma prawa bytu.

  • 0

    2. ~fjny  2015-10-26 14:34:20  host: ids.czest.pl

    chyba mózg ci się tnie! mam ten telefon od pół roku i chodzi wszystko świetnie, jak na tak duży wyświetlacz, 5,5 bateria trzyma 3 dni! telefon nigdy mi się nie zawiesił, wszystko chodzi płynnie, jestem z niego bardzo zadowolony

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-15-31.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania