Moim zdaniem nie jest to całkowite łamanie prawa.Decyzja UKE wskazuje możliwość korzystania z usługi, co innego gdyby wcale nie było możliwości korzystania z usługi ograniczenia rachunku.
Limit JT jest możliwy techn. jedynie przy planach impulsowych ( socjal.standard,niedrogi,aktywny).Rekonfiguracja central pewnie by pomogła ale jest to nieopłacalne skoro nie ma jasno określonej decyzji UKE w jakich planach ma być limit.
I tak niewiele osób korzysta z limitu JT,po cholere komus blokady na telefon ? Po co go ma?A jak limit sie wyczerpie to zawsze wielce zdziwieni dlaczego mam telefon zablokowany?Czemu nie moge sie dodzwonić?Po co limit JT jak i tak skoro się wyczerpie to zawsze ktoś zwiększa ten limit o kolejne sto impulsów przed końcem miesiąca.Poza tym znam przypadek, że panienka miała limit 100 JT a rachunek przyszedł na ponad 500 zł.Pamiętajmy, że limit nie przerywa ostatniego połączenia.Zgadnije co było powodem wysokiego rachunku? Przy 89 JT miała dialera za granice na kilkaset impulsów (hahaha).
Do odbytu jest limit JT mało komu potrzebny, wiec nie srał bym żarem za tym limitem w sekundówkach
Pozdro!
Rób jak uważasz i uważaj jak robisz
