DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #370  autor: Irek
 21 sty 2005, 12:49
CIEKAWE CZY BĘDZIĘ TO COŚ KONKRETNEGO? JAK NARAZIE MOŻEMY TYLKO SPEKULOWAĆ! NO I CIEKAWE CZY W TAKTAKU BĘDĄ JAKIEŚ NOWE ZMIANY?

 #371  autor: WitekT
 21 sty 2005, 13:17
Najprawdopodobniej też będą w TT.
Co do cen - wszystko będzie oscylować wokół 70-75gr brutto, bo niżej nie da się zejść ze względu nas stawki interconnectowe. Za to trzeba oczekiwać taaanich rozmów wewnątrzsieciowych - albo nawet darmowych w wyższych taryfach.

Jestem ciekawy jak będą wyglądały stawki za transmisję danych. Trzebaby się wybrać na tą konferencję... :)

 #405  autor: Dragon
 21 sty 2005, 21:56
stawki za transmisje danych nie zmienia sie wedlug mnie jakos rewolucyjnie, zmienia sie przede wszystkim sms-y i ceny za polaczenai (to najwazniejsze dla zwyklego klienta i mozna to latwij wypromowac niz "jakas tam transisje damych" :) )

 #407  autor: WitekT
 21 sty 2005, 21:59
Oni muszą sobie zacząć wychowywać klientów na transmisję danych, bo im 3G nie pójdzie wogóle. Po co niby ludzie mają się przesiadać na nową technologię? Dla wideorozmów tylko? ;)

 #408  autor: Dragon
 21 sty 2005, 22:01
z tym ze przy 3G to bedzie troche inna sprawa (praktycznie bedzie to mozna traktowac jak normlane podlaczenie do internetu) ale jesli chodzi o wychowywanie w Polsce to maja z tym problemy nie tylko w szkole :P

P.S. Moze dac ktos ten temat do odpwiedniego dzialu ?

 #410  autor: WitekT
 21 sty 2005, 22:04
Masz racje, temat już przesunięty. ;)

 #411  autor: WitekT
 21 sty 2005, 22:06
Dragon pisze:z tym ze przy 3G to bedzie troche inna sprawa (praktycznie bedzie to mozna traktowac jak normlane podlaczenie do internetu) ale jesli chodzi o wychowywanie w Polsce to maja z tym problemy nie tylko w szkole :P
No właśnie - ale ludzie muszą mieć wbite do głowy, że opłaca się to robić przez telefonię komórkową. Inwestycje w 3G muszą się szybko zwracać - czyli w momencie startu usług klienci powinni być już pewnych rzeczy świadomi, a najlepiej - już tego używać w sieci 2G.

 #412  autor: Dragon
 21 sty 2005, 22:06
no,teraz jest porzadek :P

 #433  autor: Bartosz
 23 sty 2005, 00:58
a ja tak się zastanawiam czego Wy oczekujecie od tej nowej oferty ?? nie wydaje mi się aby była to jakaś wielka rewolucja cenowa na ale zobaczymy już w poniedziałek.

 #434  autor: WitekT
 23 sty 2005, 11:46
Najprawdopodobniej nie będzie to żadna rewolucja - a ciekawie będzie dopiero, kiedy nabierze się taryf i opcji za więcej niż ~150 zł.

 #440  autor: lord_senior
 23 sty 2005, 19:50
hehe

no to klops jak ma byc tylko dla krezusow to ja wysiadam... (doslownie bo umowe mam do marca z Era). Moze cos im sie odmieni i zaczna dbac o tych co malo ale i systematycznie wplacaja im na konto np po 60 zeta miesiecznie. Ech... cos mi sie widzi ze ta Era to chyba prehistoryczna :P
Ale nie ma co spekulowac i klac na zapas poczekamy zobaczymy... Moze nie bedzie az tak zle

Chciwość nas pogrzebie

 #441  autor: Bartosz
 23 sty 2005, 23:02
WitekT pisze:Najprawdopodobniej nie będzie to żadna rewolucja - a ciekawie będzie dopiero, kiedy nabierze się taryf i opcji za więcej niż ~150 zł.
to fajnie :roll: bo co to za interes skoro teraz płacę w okolicach 200 zł tzn ,że chcą abym tyle samo płacił a więcej gadał czy coś tam tylko po co ? mi wystarcza tyle co teraz gadam i siedzę na internecie ale wolałbym miej płacić. Umowę na szczęście mam do 03.2005 (a jestem u nich juz 6 lat) i wtedy zobaczymy a już teraz proponują - cały zeszły tydzień namawiali do podpisana aneksu - myśleli ,że ja nic nie słyszałem o nadchodzących nowych taryfach ??

Moim zdaniem ERA ostatnio popsuła się jeżeli chodzi o podejście do stałych Klientów i to nie jest jedynie moje zdanie - część zanjomych odeszło do Plusa
a i nawet do IDEI bo warunki lepsze były niż proponowała Era ( a płacili więcej niż 200 zł) .

 #442  autor: Abdank
 24 sty 2005, 01:03
NOWA ERA - to chyba nazwa nowych nowych taryf. Sugeruje to pnkt 2 oferty dla stałych abonentów.

 #465  autor: Jooboo
 25 sty 2005, 13:55
Z żalem stwierdzam, że oferta jest taka sobie. Konkurencja ma trochę lepsze (niewiele, ale jednak). Jak dla mnie, to te taryfy mogą uratować tylko ceny słuchawek (których jeszcze nie ma :(). Rewolucja w każdym razie to to nie jest na pewno.

The higher, the fewer!

 #466  autor: WitekT
 25 sty 2005, 14:29
Czy ja wiem... Te darmowe weekendy i wieczory to fajna sprawa. :)

 #473  autor: Sirmark
 25 sty 2005, 18:24
WitekT pisze:Czy ja wiem... Te darmowe weekendy i wieczory to fajna sprawa. :)
moze kiedys tak, ale teraz to smiem watpic..
kosztuje to 60 pln to dosc sporo za taka usluge


o zaletach wiem.. ale smiem twierdzic ze wiele osob bioracych te usluge
na poczatku wydzwoni wartosc 60 pln, ale pozniej bedzie "doplacac" do tej uslugi.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #477  autor: jastrzomb_nocny
 25 sty 2005, 19:07
SirmarK pisze:
WitekT pisze:
moze kiedys tak, ale teraz to smiem watpic..
kosztuje to 60 pln to dosc sporo za taka usluge
Zgadzam się z przedmówcą, wystarczy policzyć że to 153 minuty sporo jak dla mnie tym bardziej że dopiero po 21 lub w weekendy. W tym okresie nbajczęściej spotykamy się już z naszymi najbliższymi lub bliskimi więc nei ma za bardzo do kogo dzwonić na długie ploty.
Ale brzmi ładnie darmowe wieczory i weekendy ;-)

 #483  autor: Irek
 26 sty 2005, 13:02
No prosze Idea obniży ceny po tym jak Era wprowadziła nowe taryfy, no i Heyah też chyba obniży!

:)

 #484  autor: WuWojtas
 26 sty 2005, 13:10
Ceny w Idei za rozmowy mogłyby w ostateczności zostać, ale przydałaby się totalna obniżka cen słuchawek!!!

8) Wojtek 8)

 #485  autor: WitekT
 26 sty 2005, 13:44
Prędzej spodziewasz się obniżki cen połączeń. Na całym świecie odchodzi się od subsydiowania aparatów.