Ja miałem taki sam problem z listopadzie 2007 roku. Zadzwoniłem, żeby poinformować o tym, że niesłusznie pobrano kwotę (niecałe 2 pln) i zaczęło się... Na początek Konsultant chciał podać moje dane i numer weryfikacji więć dwa razy tłumaczyłem, że to Play Karta, jakoś udało się po kilku minutach i nawet nie wiedziałem co mnie jeszcze czeka, Konsultant odnotował z billingu każde zdarzenie (a było już wiele) z datą, godziną i kwotą ściągniętą. Najbardziej byłem zbulwersowany długością zgłaszania reklamacji (trwało to 44 minuty) i tym, że wszystko musiałem od podstaw tłumaczyć Konsultantowi, jakby siedział tam pierwszy dzień

W efekcie dostałem 5 minut. Nie rozchodzi mi się o te 2 pln czy 5 minut, ale trzeba cały czas sprawdzać stan konta czy aby coś tam nie ubyło.
Ciekaw jestem jak ktoś mający pakiet 1000 sms/mms straci go, bo okaże się, że pierwszego dnia miesiąca nie ma na koncie 10 pln, np. dzień wcześniej Play pobrał za transmisję 20-30 pln.
Za styczeń mam pobrane 2 pln i za luty też już taką samą kwotę.
Zgłosiłem reklamację poprzez e-bok. Zaoszczędziłem trzy kwadranse

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii
