• Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #519585  autor: obi1
 01 gru 2011, 22:10
Czekam właśnie na swój egzemplarz i proszę osoby, które używają tego telefonu o radę: jak najlepiej go chronić podczas codziennego używania?

Mój plan to folia ZAGG'a i skórzany, 'wsuwany' futerał.

Zastanawiam się też, czym (prócz oczywiście ceny) różnią się te dwie aukcje:

droższa
tańsza
Skąd taka różnica w cenie?

 #519881  autor: Dworek
 02 gru 2011, 23:35
iPhone'a 3G używałem rok i przez ten czas pomimo, że nosiłem go bez żadnych pokrowców, futerałów itp. na ekranie nie miałem ani jednej rysy. Najgorzej eksploatację zniósł tył telefonu, który pokryty był bardzo dużą ilością małych rysek, praktycznie niewyczuwalnych pod palcem, ale bardzo widocznych pod światło. Dodatkowo na ramce wokół wyświetlacza można było znaleźć dodatkowych kilka rys. Myślę, że folia którą podlinkowałeś powinna w zupełności wystarczyć aby ochronić tył telefonu, który jest według mnie najbardziej podatny na zarysowania.

 #547841  autor: sakwa
 15 kwie 2012, 15:40
nie wiem ja bym dał osobiście folie na przód do tego jakieś fajne plecki. Osobiście mnie się podobają różne designerskie rzeczy. Do Apple jest tego sporo. Dość ciekawym rozwiązaniem na tył telefonu jest Woodpecker Back. W tym wypadku do 4G:

http://www.topprice.pl/pl/p/Woodpecker- ... -Case-12/5
http://www.topprice.pl/pl/p/Woodpecker- ... -Case-23/2
http://www.topprice.pl/pl/p/Woodpecker- ... -Case-1/15
http://www.topprice.pl/pl/p/Woodpecker- ... -Case-25/7
http://www.topprice.pl/pl/p/Woodpecker- ... Case-21/16

Kiedyś jeszcze widziałem na TVN Turbo pokazywali - taką jakby ramkę w którą wpinało się telefon. Usztywniała wszystko i chroniła min. od zbicia szybki. Szybki pękają przeważnie po uderzeniu w róg obudowy bo wtedy siła się tak rozkłada w specyficzny sposób.

 #547898  autor: code
 15 kwie 2012, 20:06
folia na ekran nie jest potrzebna.

plecki są bez sensu - dostanie się Tobie jakiś paproch i porysuje tak, że nie wyobrażasz sobie jak bardzo.
proponuję Gelaskins http://www.gelaskins.com/

 #549578  autor: sakwa
 23 kwie 2012, 13:11
code pisze:folia na ekran nie jest potrzebna.

plecki są bez sensu - dostanie się Tobie jakiś paproch i porysuje tak, że nie wyobrażasz sobie jak bardzo.
proponuję Gelaskins http://www.gelaskins.com/
heh. niektórzy mają już porysane bez plecków. Więc różnie to bywa.

 #551433  autor: Sirmark
 01 maja 2012, 21:33
Po pierwsze iPhone w futerale, takim z pleckami, i tak sie potrafi porysować, w szczegolności na bokach od wyjmowania.

Po drugi, IMHO tego typu futerały sa bez sensu. Ludzie kupują dobrze wyglądający i zgrabny telefon, po czym opakowują to w kosmiczne futerały i robią z niego jakąś cegłę.
Ja np. do iPoo 4 używam bumperka i to wystarcza, aby telefon nie stykał się z powierzchnią stołu. Bo i oczywiście nie noszę telefonu w kieszeni wraz z kluczami i innymi monetami.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew