DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
 #92715  autor: kalin
 06 sie 2006, 22:16
Na ostatniej imprezie u kumpla na MTV widzialem boska piosenka ktora kiedys mialem.Jednak zaginela mi w akcji i od godziny probuje ja sciagnac.Niestety nie idzie mi przypomniec sobie nazwy tego zespolu.Wiem ze jestem blisko ale to ciagle nie to.Nazwy podobne to Techtronic,Techtronica i wszystkiego tego odmiany.Nazwa tej piosenki to "pump it"? Cos w tym stylu.Bylbym szalenie wdzieczny za pomoc!

Pierwsze znalazlem! Pump It Up (Set Me Free) - Technotronic

Prosilbym teraz o drugie :mrgreen:

O przy okazji zapytam o jeszcze jednego wykonawce i tytul.A wiec w teledysku wystepuje taki mlody chlopak z dwoma mlodymi dziewczynami.Jest to taki parodiujacy teledysk.Jest motyw rasta,rapera i jakiegos rockmana.Nie jestem pewien ale to moze byc jakis Bon Sincler jesli ktos taki w ogole istnieje;]

O to tez znalazlem;]

4. BOB SINCLAIR- ROCK THIS PARTY.MP3 [4:00]
Bardzo polecam teledysk :wink:
Ostatnio zmieniony 06 sie 2006, 22:56 przez kalin, łącznie zmieniany 2 razy.

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #92718  autor: kosaz
 06 sie 2006, 22:20
a cos wiecej jakichs szczego;ow??

 #92721  autor: kalin
 06 sie 2006, 22:27
Ogolnie to malo pamietam z tej imprezy...

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #92729  autor: tomico
 06 sie 2006, 22:56
To 2 to:
bob sinclair-rock this party

 #94194  autor: pawel8813
 11 sie 2006, 17:40
jezeli ta pierwsza piosenka nosi rzeczywiscie tytul "pump it" to wykonawca bedzie "the black eyed peas"

Obrazek

 #94630  autor: kalin
 13 sie 2006, 10:05
Jesli bylbys tak dobry zeby przeczytac caly moj post to juz znalazlem ta mp3 i uwierz mi ze to nie jest BEP.Dokladnie rzecz biorac Pump It Up (Set Me Free) - Technotronic

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #94714  autor: Skarpyta
 13 sie 2006, 13:27
mnie tez sie podoba jedna piosenka ale nie wiem jak sie nazywa

wiem tylko tyle że spiewa ją jakas dziewczyna i w tle słychac głosy chłopaków czesto leci na RMF-ce a melodia jest taka jak w mietku pijaku( www.mietek.pijak.patrz.pl ) jak by ktos wiedział jak sie nazywa?

Obrazek
Obrazek

 #94718  autor: Przemek
 13 sie 2006, 13:37
Skarpyta pisze:mnie tez sie podoba jedna piosenka ale nie wiem jak sie nazywa

wiem tylko tyle że spiewa ją jakas dziewczyna i w tle słychac głosy chłopaków czesto leci na RMF-ce a melodia jest taka jak w mietku pijaku( www.mietek.pijak.patrz.pl ) jak by ktos wiedział jak sie nazywa?
Bee Gees - I can't see nobody
Jak ktoś ma niech wrzuci :mrgreen:

 #94763  autor: Skarpyta
 13 sie 2006, 16:27
Przemek pisze:
Skarpyta pisze:mnie tez sie podoba jedna piosenka ale nie wiem jak sie nazywa

wiem tylko tyle że spiewa ją jakas dziewczyna i w tle słychac głosy chłopaków czesto leci na RMF-ce a melodia jest taka jak w mietku pijaku( www.mietek.pijak.patrz.pl ) jak by ktos wiedział jak sie nazywa?
Bee Gees - I can't see nobody
Jak ktoś ma niech wrzuci :mrgreen:
podoba ci sie to bo mi tak :)

Obrazek
Obrazek

 #94764  autor: Przemek
 13 sie 2006, 16:31
Tak. Nawet już to mam w Winampie :lol: wykonawca i tytuł: Puff Daddy - I'll be missing you

 #94772  autor: Rozmaryn
 13 sie 2006, 17:10
Tylko, że jemu chodzi o nową wersję tej piosenki... Mowa o: Karmah - Just be good to me.

 #94905  autor: Skarpyta
 13 sie 2006, 23:59
Rozmaryn pisze:Tylko, że jemu chodzi o nową wersję tej piosenki... Mowa o: Karmah - Just be good to me.
taaakk to jest to <jupi> dzięki ci za nazwe :wink:

Przemek sciągłem sobie to co mi wysłałes na gadu ale to nie chodziło o tą wersje ;)

Obrazek
Obrazek