DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #19222  autor: bigman
 23 wrz 2005, 12:54
A mnie w Orange podoba sie ten caly cyrk trwajacy od poniedzialku :-) Mozna sie chociaz troche posmiac i poprawic sobie humor, zwlaszcza ze co dzien widac nowe atrakcje opisywane zreszta we wiadomosciach telepolis.pl :-D

 #19223  autor: Skarpyta
 23 wrz 2005, 13:32
bigman pisze:A mnie w Orange podoba sie ten caly cyrk trwajacy od poniedzialku :-) Mozna sie chociaz troche posmiac i poprawic sobie humor, zwlaszcza ze co dzien widac nowe atrakcje opisywane zreszta we wiadomosciach telepolis.pl :-D
dokładnie też mam takie zdanie :-D :wink:

Obrazek
Obrazek

 #19314  autor: blom
 23 wrz 2005, 20:16
kicha i tyle burdel we wszystkim.. DOBREZ ZE JESZZCE W RAMACH PROMOCJI NIE SKASOWLAI KAZDEMU PO 1PLN BO TO CALE 8,6MILIONA....

 #19318  autor: bigman
 23 wrz 2005, 20:19
sdz pisze:kicha i tyle burdel we wszystkim.. DOBREZ ZE JESZZCE W RAMACH PROMOCJI NIE SKASOWLAI KAZDEMU PO 1PLN BO TO CALE 8,6MILIONA....
Moze bys im nie podpowiadal jak jeszcze moga zarobic? :twisted:

 #19319  autor: blom
 23 wrz 2005, 20:20
bigman pisze:
sdz pisze:kicha i tyle burdel we wszystkim.. DOBREZ ZE JESZZCE W RAMACH PROMOCJI NIE SKASOWLAI KAZDEMU PO 1PLN BO TO CALE 8,6MILIONA....
Moze bys im nie podpowiadal jak jeszcze moga zarobic? :twisted:
to i tak od 19 wielka kicha...