DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #182202  autor: dechomenon
 11 maja 2007, 13:42
no jak wiadomo Kubala się przewijał w reklamie Plusia i stąd sie to wzieło...Plus ostatnio bardziej w reklamach chce pokazać jaką są fajną firmą niż to jakie mają oferty itd..chcą budować swój wizerunek...

 #182259  autor: D@rio
 11 maja 2007, 15:17
tylko kto to był ten Kubala...

to pewnie nowe taryfy dla biznesu będą nazywać się "Stefali" albo "Alfonsali" :-D

Obrazek

 #182263  autor: babeo
 11 maja 2007, 15:20
D@rio pisze:tylko kto to był ten Kubala...
A to nie jest sprzątacz (czy ktoś tam) ten co pokrzyżował mu coś z tą super prmocją?

(tylko raz 'przelotem' widziałem tę reklame) :roll:

 #182343  autor: Rokko
 11 maja 2007, 18:33
Wiesz D@rio, znajac Plusa jest duza szansa na taka idiotyczna nazwe. Faktycznie Plus probuje zainteresowac "luzactwem" a nie dobra oferta.czekam na te nowe biznesowki - ciekawe, jakie beda?!

 #182363  autor: dechomenon
 11 maja 2007, 19:49
na razie nic nie słychać aby były nowe taryfy biznesowe...chociąz logika mówi zmienili indywidualnych zmienią i biznes....

 #182382  autor: Kaczy
 11 maja 2007, 20:57
babeo pisze:A to nie jest sprzątacz (czy ktoś tam) ten co pokrzyżował mu coś z tą super prmocją?
Kubala to ten tajemniczy kolega tego kolesia z reklamy. To on wymyślił pojęcie do 3 numerów gratis w sieci Plus. Ziomek z reklamy dopowiedział "i do stacjonarnych".
Teraz on przychodzi do tej babki i się skarży, że ów Kubala zabrał jego pomysł z taryfami.


Ps. Idiotyczne to wszystko. A już nie mówię, jaką robię minę jak mam mówić klientowi "taryfa Kubali".

...::: Made for loneliness :::...

 #182410  autor: D@rio
 11 maja 2007, 22:28
Przesadzili. Plus w tym momencie niszczy sobie swój prestige sieci poważnej, dla biznesu i "li(y)dera technologicznego".

No cóż. Jednak chyba to rozumiem. Skoro biznes powoli od Nich zaczyna uciekać (na korzyść Era Biznes) to wzięli się za nastolatków i pre-paid (modyfikacja oferty i zapowiedzi kolejnych zmian). Cóż, tonący brzytwy się chwyta...

Podsumowując całokształt wyrażam negatywną opinię.

Obrazek

 #182487  autor: dechomenon
 12 maja 2007, 05:20
wszystko jest względne....kubala jeszcze nie jest taki zły..a co jak miałeś powiedzieć klientowi koloropeutyka? eheheh niestety w każdej sieci są oferty do wyrzucenia i są tez takie bardzie godne uwagi!

 #182495  autor: kosaz
 12 maja 2007, 08:23
mam pytanie co do waszej rozkminki o TOWARZYSZU KUBALI czy posiadajac g 75 + 10 za pakiet do plusa i na stacjo w wiecz i week czy sie oplaca zmieniac taryfe?? oczywiscie jeszcze nie teraz bo mam cyro do sierpnia powiem szczerze majac 120 podstaowego minut + 6 h z pakietu + 120 za przedluzenie mam 10 h i mi nie starcza :!: :!: :!:

 #182507  autor: Mazi
 12 maja 2007, 09:27
dechomenon pisze:na razie nic nie słychać aby były nowe taryfy biznesowe...chociąz logika mówi zmienili indywidualnych zmienią i biznes....
Kaczy już kiedyś pisał o tym, że biznesowe zmieniają się dużo rzadziej niż indywidualne. Co nie zmienia faktu, że również czekam z niecierpliwością na tą zmianę. A na moje oko, jeśli nie zmieni się w czerwcu to dopiero we wrześniu. Obym się mylił.

Pozdrawiam 8)

 #182512  autor: Kaczy
 12 maja 2007, 09:56
Mazi pisze:Kaczy już kiedyś pisał o tym, że biznesowe zmieniają się dużo rzadziej niż indywidualne.

Ale w biznesie też by sie przydała zmiana. W końcu teraz wychodzi, że w taryfach indywidualnych minuta jest tańsza od tych w taryfach biznesowych (niby 1 gr - jednak zawsze podkreślany jest fakt, że biznes jest bardziej premiowany).

...::: Made for loneliness :::...

 #182616  autor: slawus
 12 maja 2007, 16:08
D@rio pisze:tylko kto to był ten Kubala...

to pewnie nowe taryfy dla biznesu będą nazywać się "Stefali" albo "Alfonsali" :-D
Z tego co obserwuję to te dziwne nazwy promocji i taryf Plus stosuje tylko dla indywidualnych (zdarte gardło, koloropeutyka, taryfy kubali itd....).
W reklamach biznesowych nie występuje też Mumio, dla biznesu robią "normalne" kampanie reklamowe z normalnymi nazwami i mam nadzieje że tak już pozostanie.

 #182702  autor: dechomenon
 12 maja 2007, 20:45
no wiadomo, ze to inny odbiorca....który nie do końca jest zainteresowany takimi trochę nie poważnymi reklamami.....i w ogóle biznes ogląda mniej telewizji:P

 #184239  autor: syrenka
 17 maja 2007, 16:50
no tak, biznesowi klienci bardziej są zainteresowani może nie reklamami ale ofertami minutowymi jakie mogą wziąć dla firmy.

a co do Kubali to koleżanka ma je i jest very hepi, abo za 75 zł i 5 numerów w plusie. znajomi nie mają stacjonarnych więc jej to pasuje. zależy kto co lubi:)

 #184255  autor: Rokko
 17 maja 2007, 17:29
syrenka, zalezy co kto ma - malo jest osob ktore maja 5 osob w Plusie tak bliskich z ktorymi chcieliby miec taniej - jednak wiekszosc ma jeszcze stacjonarne.

 #184383  autor: dechomenon
 17 maja 2007, 23:27
ale to chyba mówisz o emerytach i rencistach bo ludzie w wieku od 20-30 lat to praktycznie wszyscy mają komorki..a mi się wydaje ze to po biznesmenach najbardziej akytwa grupa użytkowników telefonów !

 #184817  autor: syrenka
 19 maja 2007, 16:32
hmm no ciekawe ile osób ma tak, ze większość znajomków w jednej sieci. ale u mnie np. ja, koleżanka i 3 kolegów tak jakoś się zgraliśmy że jesteśmy w Plusie (bez umawiania się:) i promo działa.

co do stacjonarek to myślę że coraz mniej ich będzie na rynku. wszedł play, weszli wirtualni, będzie coraz taniej na komorki i ludzie będą się pozbywać stacjonarek. a teraz jeszcze neo rozdzielili od telefonu to już bajka:)

buźka

 #185467  autor: kosaz
 22 maja 2007, 08:45
mam pytanka 2 :) odnosnie Kubali
nie wiem nie rozumiem i nieogarniam !!

1) czy jesli wezme np kubale 75 to mam jeden pakiet czy wiecej pakietow bezplatnie na 24 miesiace ??
2) jest takie jesli przechodze z orange z moim nrem to najpierw do plusa musze pojc i u nich zalatwiac i ile to kosztuje i jaki okres czasu sie to zalatwia ??

kumpel mnie sie pytal o takie rzeczy

 #185469  autor: Kaczy
 22 maja 2007, 09:14
kosaz pisze:) czy jesli wezme np kubale 75 to mam jeden pakiet czy wiecej pakietow bezplatnie na 24 miesiace ??
Tylko jeden jest bezplatnie.
kosaz pisze:jest takie jesli przechodze z orange z moim nrem to najpierw do plusa musze pojc i u nich zalatwiac i ile to kosztuje i jaki okres czasu sie to zalatwia ??
Można iść od razu do Plusa i tam załatwić wszelkie formalności.
Pamiętaj, że jeśli numer jest pre-paid to musisz mieć go zarejestrowanego i mieć 61 zł na koncie.

...::: Made for loneliness :::...

 #185470  autor: kosaz
 22 maja 2007, 09:18
dzieki Kaczy, numer jest abo,
wiec tylko jeden za free pozostale opcje za oplata 10 zl kazda za mca dobrze to rozumuje ?? a jaki jest okres czekania na przejscie w sensie ile to trwa czasu ??i rozumiem ze trzeba miec zakonczenie umowy albo byc blisko tego terminu